banner30

banner29

Mehmet Çilingiroğlu, CHP'li o isme patladı: Ne yaptın lan!

Koronavirüs pandemi sürecinin popüler isimlerinden Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, zaman zaman ekranlarda koronavirüs hakkında bilgiler veren Çilingiroğlu, bunun da ötesine geçerek kimi zaman türkü söyledi, kimi zaman da dans etti. Ünlü profesör siyasete girdi ve esti gürledi.

Gündem 24.05.2020, 13:10 24.05.2020, 13:51
Mehmet Çilingiroğlu, CHP'li o isme patladı: Ne yaptın lan!

Sağlıkta Dönüşüm Projesi kapsamında inşa edilen ve ilk etabı 20 Nisan'da açılan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle tam kapasiteyle hizmet vermeye başladı.

Böylece koronavirüs salgını sürecinde tüm dünyada gıpta ile izlediği Türk sağlık sektörü yatırımlarına bir yenisi eklenmiş oldu.

Çam ve Sakura Hastanesi'nin hizmete girmesinin ardından aHaber'e canlı yayın konuğu olarak uzaktan bağlantı ile katılan pandemi sürecinin popüler doktoru Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu ilginç açıklamalar yaptı.

ANTALYA ÜZERİNDEN CHP'YE YÜKLENDİ

aHaber sunucusu Banu El'in hazırladığı programda söz alan Çilingiroğlu, ana muhalefet partisi CHP'ye iktidarın yaptığı yatırımlara yönelik eleştirileri nedeniyle sert tepki gösterdi.

"Her şeyi eleştiriyorlar dünyanın en büyük havalimanı açıldı onu eleştirdiler." diyen Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu Antalya'nın CHP'li belediyeler yönetiminde sıkıntılılar yaşadığını belirterek tepkisini sürdürdü.

CHP'nin Antalya'ya çivi çakmadığını belirten Çilingiroğlu, CHP'li Mustafa Akaydın döneminde organize edilen bira festivali "October Fest"e gönderme yaparak dönemin belediye başkanına hakarete varan ifadelerle yüklendi.

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu şöyle konuştu;

"October festivali yapıyormuş. Lak, lak içecek ayyaş! Ne yaptın lan! Ne yaptın Antalyama benim? Benim Antalyama üst geçitleri alt geçitleri.. Üst geçite adam yürüyen merdiven yapmış. Konyaaltı'nı yapan, Konyaaltı fıstık gibi oldu. Gidin görün. Erol Evgin gidiyor orada şarkı söylüyor. Çivi çakmadı çivi, getirmiş bir tane Atatürk heykeli , koymuş AVM'Nin önüne yaptığı başka bir şey yok, şimdi ne diyecekler, diyecekler ki AKP bize para veriyor. Ben AKP'li değilim ama doğruyu söylemek lazım,terbiyesiz olmamak lazım."

Yorumlar (1)
İlhan 1 yıl önce
Bu proflar birdr virüse çarr bulsslar
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?