banner30

banner29

Mehmetçik'in gözü çekilen teröristlerin üzerinde!

Milli Savunma Bakanlığı sosyal medya hesabından ABD ile mutabakat sonrası yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdi. Açıklamada, terör örgütü mensuplarının güvenli bölgeden geri çekilmesinin takip altında tutulduğu ifade edildi.

Gündem 18.10.2019, 19:03
Mehmetçik'in gözü çekilen teröristlerin üzerinde!

Milli Savunma Bakanlığı'nın sosyal medya hesabından "ABD ile Barış Pınarı Harekatı kapsamında üzerinde mutabık kalınan; terör örgütü PKK/YPG’nin Güvenli Bölge’den geri çekilmesi, ağır silahlarının toplanması ve tahkimatlarının tahrip edilmesi hususları yakından takip edilmektedir." sözleri ile duyurduğu açıklamanın detayları şöyle:

"ABD ile Barış Pınarı Harekatı kapsamında üzerinde mutabık kalınan; terör örgütü PKK/YPG’nin Güvenli Bölge’den geri çekilmesi, ağır silahlarının toplanması ve tahkimatlarının tahrip edilmesi hususları yakından takip edilmektedir. Kontrol altına alınan bölgelerde hayatın normale dönmesi için gerekli tedbirler alınmaktadır. Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz “Ölürsem şehit, kalırsam gazi” anlayışıyla ciddiyet ve samimiyetle kendisine tevdi edilen her türlü görevi, geçmişte olduğu gibi bugün de yerine getirmek için canla başla çalışmaktadır."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?