banner30

banner29

MHP'li isimden flaş açıklama... 'Bülent Arınç Erdoğan'dan intikam almaya çalışıyor!'

'KHK bir faciadır' sözleriyle tepkileri üzerine çeken Bülent Arınç'la ilgili MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, çarpıcı iddialarda bulunarak "Bülent Arınç, Erdoğan'dan intikam almaya çalışıyor. 'Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Gül ve ben bu partiyi birlikte kurduk. Onlar Cumhurbaşkanı ve Başbakan oldu, ben hiçbir şey olamadım' diyerek, şahsi ve psikolojik intikamını alıyor" ifadelerini kullandı.

Gündem 15.11.2019, 11:06
MHP'li isimden flaş açıklama... 'Bülent Arınç Erdoğan'dan intikam almaya çalışıyor!'

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Enginyurt, Independent Türkçe'ye yaptığı açıklamasında "Bülent Arınç, Recep Tayyip Erdoğan'dan intikam almaya çalışıyor." dedi.

"ERDOĞAN ABDULLAH GÜL VE BEN"

Bülent Arınç'ın AK Parti'ye hizmet etmediği belirten Enginyurt, "Muhtemeldir ki, Pensilvanya'dakiyle görüşerek yapıyor bunu. Bülent Arınç, Recep Tayyip Erdoğan'dan intikam almaya çalışıyor. 'Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Gül ve ben bu partiyi birlikte kurduk. Onlar Cumhurbaşkanı ve Başbakan oldu, ben hiçbir şey olamadım' diyerek, şahsi ve psikolojik intikamını alıyor." açıklamasında bulundu.

"AK PARTİYE KARŞI GİBİ ALGILANMAMALI"

Öte yandan "Arınç'ı eleştirmemiz AK Parti'ye karşıymış gibi algılanmamalı" açıklamasında bulunan Enginyurt şöyle konuştu:

"Bülent Arınç'ı eleştiriyoruz mesela. Bize göre ipe sapa gelmez açıklamalar yapıyor. Hükümeti boşa düşürüp Cumhur İttifakı'na zarar veriyor. 15 Temmuz'da bu ülkeyi parçalamak isteyen vatan hainlerinin neredeyse suçsuz olduğunu iddia edip KHK'lara facia diyen birini eleştirmemiz, hükümete ya da AK Parti'ye karşı gibi algılanmamalı."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?