banner30

banner29

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den flaş mesaj!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İnşallah Allah çok kısa sürede bu salgından milletimizi ve insanlığı kurtarır. Hüzünlüyüz ama gelecekle ilgili umutluyuz." dedi. Öte yandan Bahçeli, "MHP, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin devamını da mümkün kılacak bazı reformların yapılması ve acilen çıkarılması gerektiği inancında." mesajını verdi.

Gündem 24.05.2020, 11:20
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den flaş mesaj!

MHP lideri Bahçeli'nin paylaşımları şöyle;

"İnşallah Allah çok kısa sürede bu salgından milletimizi ve insanlığı kurtarır. Hüzünlüyüz ama gelecekle ilgili umutluyuz." .

"MHP, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin devamını da mümkün kılacak bazı reformların yapılması ve acilen çıkarılması gerektiği inancında."

"MHP, Siyasi Partiler Kanunu'yla ilgili hazırlıklarını gündeme getirmek suretiyle hükümetin önereceği tekliflere tam destek verecektir."

AYRINTILAR GELECEK...

Yorumlar (1)
Anonim 12 ay önce
Kaşki Gerçek Müselman Gibi Azerilerin Yanında Olardınız Azerilerin Üzgün Gününde Keçmiş Olsun Sizinleyik Şuşanı Kaytaraçağsınız Türk Mileti Üzgün Oldu Ermeniler İblisdi Söylemediniz Aliyevden Biz Azeriler İmdad Dilemerik Çünkü Aliyev Zaten Ermeni Heydar Aliyev Şamyanın Mezarında Kendi Ağzı İle Söyledi Bağçalı İyi Lider Ola Bilersiniz Ama Çok Günahınız Var
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?