banner29

Minibüs şoförü terör estirdi! ‘Niye park ettin?’ diyerek...

İstanbul'da bir mavi minibüs şoförü önünde yük indiren bir şoförle tartışmaya girdi. Tartışma giderek büyürken yolcu minibüsünün şoförü küfürler savurup önündeki minibüsün aynalarını kırdı.

Gündem 04.09.2019, 19:37
Minibüs şoförü terör estirdi! ‘Niye park ettin?’ diyerek...

Yük boşaltmak için mavi minibüslerin bulunduğu güzargaha kısa süreli aracını koydu diye neredeyse canından olacaktı.

Instagram'da 'otomobilkutuphanesi' isimli bir kullanıcı başından geçen olayı takipçileri ile paylaştı. 

Bir parça eşya indirmek için yolda durduğunu ifade eden kişi mavi minibüs şoförünün saldırısına uğradı. Mavi minibüs şoförü, diğer araç sahibini tehdit edip küfür ederken aracın aynalarını kırdı

Araç şoförü başından geçen olayı şu şekilde anlattı;

Olayın özeti : Kadıköy Rıhtım'da mavi minibüslerin son durağı olan bir ara sokak var . Bahsi geçen ara sokağa bir müşterinin teslimata geldik . Teslimat da tekli koltuğun (Berjerin) 4'lü ayağını müşterinin evine taşımak ki zaten ben kamyonetle caddeye çıkacak , çalışan abimiz de bahsettiğim eşyayı çıkaracaktı toplasanız 30 saniye bile etmeyen bir bekleme ... Daha sonra bu videodaki şahıs bana korna tacizinde bulundu . İlk tacizini sallamadığım şahıs daha sonra malesef önüme park etmeye çalışan bir araba yüzünden yeniden beklediğim için yine korna tacizinde bulundu yine kendisini beklettiğimi zannetti . Kornayı uzun basınca kafamı döndüm ne oluyor hesabı ve kendisi de hadi bee seni mi bekleyeceğim dedi bağırarak . Ben de kendisi duysun diye bağırarak önümde araba var görmüyor musun kör herif dedim yola koyuldum . Baktım ki minibüsten inip beni kovalamaya çalışıyordu adamlar tuttu geri bindi ve bunu sol aynadan bakarak farkettim . Sokağın sonunda önümde caddeye çıkmayı bekleyen başka bir minibüs olduğu için durdum ve kendisi minibüsünden inmeye yanıma gelmeye çalıştı . Niyetini belli eden gelişinden sonra ben de kapıları kilitledim ve video öncesi camıma yumruk atıp kırmaya çalıştı . Camıma yumruklar atmaya çalışınca ben de kendisini videoya aldım ve videoya çekmeme rağmen kapılara cama ve aynalara tekmelerini ve küfürlerini sürdürdü . İşi bitip minibüsüne dönünce ve kamyonete yaptıklarını görünce o süre aralığında 3.defa korna tacizinde bulundu ve o andan sonra öfkeme hakim olamayıp geri vitese alıp kamyonetimle bunun minibüsüne vurdum ve sonra yola koyuldum (O an çevremde olan vatandaşlardan bu an için özür dilerim) . Daha sonra beni minibüsüyle kovalamaya başladı ben de yola koyuluyordum . Çok şükür ki sağımda polis vardı ve korna ile kendimi belirtip yardım istedim ki zaten minibüs de önüme kırıp aşağıya indi . Polis bizi ayırdıktan sonra o köşesinde ben de köşemde bekledim ve bu videoyu paylaştıktan sonra birazdan karakola gideceğiz . Kendisi hakkında şikayette bulunacağım ve bunun gibilerine yolların babalarının malı olmadığını göstereceğim .

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?