banner29

Minik Peldanur'un ölümüne iğrenç yorum!

Diyarbakır'da derede ölü bulunan Peldanur Atlı ile ilgili sosyal medyada iğrenç bir paylaşım yapıldı. Olayla ilgili yorum yapan Çolpan adlı kadın insanlık dışı bir bakışla "Gelecekte AK Parti'yi destekleyenlerden biri olacaksa bugün bunu yaşamış olması daha iyidir. Değmez bu insanların çocukları için bile" ifadesini kullandı. Paylaşım her kesimden büyük tepki çekti.

Gündem 29.04.2019, 15:29
Minik Peldanur'un ölümüne iğrenç yorum!

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde kaybolan 3 yaşındaki kız çocuğu Peldanur Atlı derede boğulmuş halde bulunmuştu.

Küçük kızın ölümü üzerine birçok kişi sosyal medyada üzüntülerini paylaşırken Çolpan adlı bir kadın bütün kesimlerin tepkisini çeken vicdanlara sığmayacak bir yorumda bulundu. 

İşte o paylaşım:

"Her şeyden önemlisi anne baba neyle meşguldü. 4 yaşındaki çocuğun yeri annesinin yanıdır. Annesinin gözünün önünden bir sn dahi ayrılmaması gerekir. Bakamıyorsan doğurmayacaksın. Ayrıca bize kötü gibi görünen durumlar, belki de bizi daha kötüsünden korumak için öyledir. Yani ilahi adalet var. Yılanın başı küçükken ezilmelidir. O çocuğun ailesi AK Parti'nin yemlediklerinden ise ve bir gün ortalıkta gezinip bilinçsizce AK Parti'yi destekleyenlerden olacaksa bugün bunu yaşamış olması daha iyidir. Değmez bu insanların çocukları için bile olsa..."

Bu sözlere sosyal medyadan büyük tepki yağdı. Bunlardan biri de kendisini CHP'li olarak tanıtan Gülçin adlı bir kadına aitti: 

"Çolpan I. T. aman Tanrım siz nasıl bir canavarsınız. Büyüyünce herhangi bir partiyi tutacak diye ölümüne iyi oldu değmez bu insanların çocuklarına diyebilen bir vicdan. Bu sözlerinize rağmen aynı acıyla tanışmanızı asla dilemem. Bir cumhuriyet kadını CHP'li Atatürk aşığı iki çocuk annesi olarak sizi şiddetle kınıyorum."

Tepkiler bununla da sınırlı kalmadı. İşte sosyal medyada Çolpan adlı kadına yağan tepkiler...

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?