Mısıroğlu: Kemal Paşa'yı sevmiyorum, bu benim hakkım!

Tarihçi-yazar Kadir Mısıroğlu, hakkında yapılan açıklamalara sosyal medya hesabı üzerinden sert tepki gösterdi.

Mısıroğlu: Kemal Paşa'yı sevmiyorum, bu benim hakkım!

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın 9 Kasım günü tarihçi-yazar Kadir Mısıroğlu'nu hastanede ziyaret etmesi gündeme oturdu. Konuyla ilgili Mısıroğlu, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

KEMAL PAŞA'YI SEVMİYORUM, BU BENİM HAKKIM

''Mustafa Kemal'e daha dün 'Burjuva Kemal' diyenler, ne zaman Atatürkçü oldu?'' diyen Mısıroğlu,''Bunların bir tanesi Nutuk okumumamıştır. Benimle konuşacak adamınız yok, ancak söversiniz. Müslüman olmadınız, pes.. Gavurun bile ahlaklısı olamadınız. 50 kişi birden yükleniyorsunuzç. Ben sizin her söylediğinizi yüzünüze vurarak rezil ederim. Evet, ben Kemal Paşa'yı sevmiyorum. İstersem babamı bile sevmem. Bu benim hakkımdır.'' dedi.

ALLAH DÜŞMANLARINA DÜŞMAN OLDUĞUM SABİT OLDU

Açıklamalarına devam eden Mısıroğlu, ''Sizin bana verecek cevabınız yoktur. Benim size verecek cevabım, ise sizin cehaletinizi ortaya koyacaktır. Ama ben bu kadar adama tek tek cevap verecek sğalıkta değilim şu an.. Avukatıma söyledim suç işleyenleri dava etsin. Benim değerimin ne olduğunu eserlerin ortaya koyacaktır. Boşuna yorulmayın. Allah düşmanlarına düşman olduğum, sabit oldu. Elhamdülillah...'' dedi.

HaberVakti

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5