banner30

banner29

Muharrem İnce'den CHP'ye çok sert cevap!

Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce'ye CHP kanadından tepkiler yükselince İnce sosyal medya hesabından, "Değişime imza veren Milletvekillerini, Belediye Başkanlarını, Kurultay Delegelerini dışla sonra dostlarınla hayal kur. Bölücü olan kim?" diyerek tepki gösterdi.

Gündem 05.08.2020, 18:06
Muharrem İnce'den CHP'ye çok sert cevap!

CHP Kurultayı'nda delegelerle birlikte tuvalet kapısının yanında oturtulduğunu dile getiren Muharrem İnce'nin bayram sonrası yeni parti çalışmalarına başlayacağı söylenmişti. Bugün de İstanbul'a gelerek harekete geçen Usta, CHP kanadından gelen tepkilere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

BÖLÜCÜ OLAN KİM?

İnce, CHP'li isimler tarafından bölücülük yaptığı yönündeki sözlere, "Değişime imza veren Milletvekillerini, Belediye Başkanlarını, Kurultay Delegelerini dışla sonra dostlarınla hayal kur. Bölücü olan kim?" paylaşımıyla tepki gösterdi.

YENİ PARTİ İÇİN NE DEMİŞTİ?

2018’deki cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP’den aday gösterilen eski Yalova milletvekili Muharrem İnce, parti kuracağı iddialarına yanıt verdi. İnce’nin partisinin ismini 15 Eylül’de Hakkari’de açıklayacağı iddia edilmişti.

Sessizliğini bozan Muharrem İnce, Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı: Bu süreçte bir gazeteye, haber ajansına konuşmadım, açıklama yapmadım. Memleket için doğru olduğuna inandığım bir karar aldığımda kararımı açıklarım. Herkese iyi bayramlar.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?