banner29

Müslüman Uygurları göstererek tepki gösterdi! 'Doğu Türkistan perişan halde'

Cübbeli Ahmet Hoca, Çin zulmüne uğrayan Müslüman Uygurları örnek göstererek, "Çin gavuru Müslüman kadınların peçesini çıkartmış. Onları açmış. Kardeşlerimiz orada nasıl kurtulurum da çarşafımı yeniden giyerim diye mücadele ederken, bizimkiler burada açılmak için birbiri ile yarışıyor." dedi.

Gündem 01.01.2020, 17:29

"Doğu Türkistan perişan halde. Çin gavuru istila etmiş. Müslümanları toplama kamplarına doldurmuşlar. Hepsi çarşaflı peçeli bacılarımız." diyen Cübbeli Ahmet Hoca, "Kadınlara şort giydirmişler. Başları açık. Çin gavuru dünya basınına birkaç yeri tatbikat için açmış. 'Biz burada mutluyuz. Eğitim alıyoruz.' dedirtiyor. Halbuki uydudan kamplar görünüyor. Bizim eşimiz, çocuğumuz bu duruma düşse ne olacak? Sen neden Hadis'e Kur'an'a sahip çıkmıyorsun. Senin ne işin var Hristiyan'ın Noeli ile? Ne işin var dinsiz kitapsızların bayramlarıyla?" ifadelerini kullandı.

'Helal haram tanıyan kalmadı'

"Senin karının kızının elinden alınıp Çin gavuru önünde çıplak hale gelse? Bunu düşünebiliyor musun?" diye soran Cübbeli Ahmet Hoca, "Bizimkilere bakınca burada kendi istekleri ile açılmışlar. Kapalı kıza, 'Noele katılıyor musun?' diye soruyorlar. 'Katılıyorum' diyor. Başı kapalı kızımız yılbaşı kutluyor. Memleket bu halde. Memleket gitmiş, millet batmış. Helal haram tanıyan yok. Hacısı hocası yoldan çıkmış." şeklinde konuştu.

'Milletimize rahat batıyor'

Cübbeli Ahmet Hoca sözlerine şöyle devam etti:

"Orada insanlar çarşaf peçe giyeceğim diye ağlıyor. Kendilerini öldürmek durumuna gelmişler. Biz burada kaşınıyoruz. Her şey serbest olduğundan millete rahatlık batmış. Kardeşlerimiz orada 'Bu Çin gavurunun elinden ne zaman kurtulup çarşaf giyeceğiz?' diye çırpınıyor. Bizimkiler de burada nasıl açılırız diye uğraşıyor."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?