banner29

Nagehan Alçı'yı yerden yere vurdu! Omurgasız...

Yazar Esra Elönü, bir gün önce 'niteliksiz' dediği Ekrem İmamoğlu'na ertesi gün övgü dolu sözler söyleyen Nagehan Alçı'ya sert sözlerle tepki gösterdi.

Gündem 05.04.2019, 18:16
Nagehan Alçı'yı yerden yere vurdu! Omurgasız...

Katıldığı bir televizyon programında seçim sonuçlarını değerlendiren Nagehan Alçı, bir gün önce ''niteliksiz'' olmakla suçladığı Ekrem İmamoğlu'na övgüler düzdü.

Alçı ''Ekrem İmamoğlu'nun dün geceden başlayarak performansının çok başarılı olduğunu düşünüyorum. İstanbul'daki sürecin çok uzamaması gerektiğini düşünüyorum. Ekrem İmamoğlu'nun da yeni bir siyasi lider olarak başarılı bir siyasetçi profili olarak ortaya çıkmıştır. Sonuç ne olursa olsun İmamoğlu kazanan olarak ortaya çıkıyor.'' dedi.

Konuyu bugünkü köşesine taşıyan Haber7 yazarı Esra Elönü"31 Mart Yerel Seçimlerinden bir gün önce İmamoğlu’na niteliksiz deyip sonrasında övgüler düzen tayfadan saçılan omurgasızlığa hiç şaşırmayışımızın sebebi, seyyar ışıldakları bize aydın diye yutturuşunuz olabilir mi acaba?" ifadelerini kullandı.

 İşte Elönü'nün o yazısı:

"Yeni başlayanlar için sıvışmak: Haber vermeden sessizce gidivermek kaçmak!

Ne demiştik küçük hesaplarınız için büyük hesap gününü unutmayın .. Unutmayın ki hesabı ödememek için masadan sıvışanların yediği hurmalar davanızı tırmalamasın. Ne yapacaksınız şimdi? O kollarına adınızı yazdırdığınız fiyakalı gömlekleri dirseğinize kadar sıyırıp “ Ben şimdi iki dakikada hallederim” diyerek bulaşığa mı girişeceksiniz. Bu girişimci ruhunuza El Fatiha.

İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı, önce hafiften alçılar dökülüyor bir kadının kapıya gidiyor ayakları.. Hadi sıvışanların boşluğunu çöp tenekesiyle doldurabilirsiniz de bunlar için boynunu büktüğünüz hakikatin boşluğunu neyle yamayacaksınız merak ediyorum.

Nagehan Alçı31 Mart Yerel Seçimlerinden bir gün önce İmamoğlu’na niteliksiz deyip sonrasında övgüler düzen tayfadan saçılan omurgasızlığa hiç şaşırmayışımızın sebebi, seyyar ışıldakları bize aydın diye yutturuşunuz olabilir mi acaba?

Sırf uçağa alınmıyorlar diye Yusufların o tertemiz davasına ihtiraslarını sıvayan oradan oraya fitne servis eden camianın yer hostesleri mutlu musunuz? Bu yazarların kelime kelime dökülen makyaj çamuruna verin bir allık utanıyormuş gibi yapsınlar!

Bir de böyle fabrikasyon cümlelerinin üzerine yıllanmış kitap kokusu sıkıp hasetliklerini entellikle modifiye etmiyorlar mı ? Bayılıyorum bu nitelikli rezaletinize.

İstanbul’a gelince. Bana inandıklarım hak edeni takdir etme ahlakına sahip olmayı öğretti lakin bu şaibe sağanağında hak aramayı değersizleştirmenin de bir ahlaksızlık olduğunu bilenlerdenim. Bırakın da bu kadar Bizans oyunu önce Fatihin sonra İstanbul'un ruhuna reva mıdır? Sorusunu sorma hakkımız olsun.

Kusura bakmayın da Sezar'ın hakkı Sezar'a hakkıysa evet lakin Yusuf’un hakkı da Yusuf’a.. Bu bekleyişte gemiye sıvadıklarınızın sıvışmasını varın siz düşünün. Safları sık tutalım o bize yeter. Vesselam."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?