banner30

banner29

"Ne Davutoğlu ne de Babacan; yeni parti için sürpriz isim!"

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet Takan, yerel seçimden sonra kurulacağı iddia edilen yeni partiye dair kulis yazdı.

Gündem 20.03.2019, 19:25 20.03.2019, 19:41
"Ne Davutoğlu ne de Babacan; yeni parti için sürpriz isim!"

Gazeteci Ahmet Takan, yerel seçimden sonra kurulacağı iddia edilen yeni partiye ilişkin olarak kulis bilgiler içeren bir yazı kaleme aldı. Takan, geçen günlerde iktidar için de önemli bir isimle konuştuğunu, bu kişinin kendisine "Ne Davutoğlu ne de Babacan. Onlardan hiçbir şey olmaz. İnanamayacağın, çok genç ve sürpriz bir isim hazırlanıyor" dediğini aktardı.

Takan, "Ne Babacan, ne Davutoğlu" başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili bölümünde şunları söyledi: 

"Ne Davutoğlu ne de Babacan; yeni parti için çok genç ve sürpriz bir isim hazırlanıyor"

Erdoğan, bunu çok yakından takip ediyor. Bu kadro da 31 Mart sonuçlarını bekliyor, ona göre hareket edecek. İktidar içinde önemli bir isimle geçenlerde konuşuyordum, "Ne Davutoğlu ne de Babacan... Onlardan hiçbir şey olmaz. Tayyip bey de bunu çok iyi biliyor. 'Gelin buraya' dese  ikisi de koşar gider. Başka şansları mı var?.. Abdullah Gül'den hiçbir şey çıkmayacağını artık herkes net olarak gördü. İnanamayacağın, çok genç ve sürpriz bir isim hazırlanıyor. Erdoğan'a alternatif yapı Ak Parti içinden geniş bir oluşumu kapsayarak çıkacak" dedi. Çok kurcaladım, "genç ve sürpriz isim" hakkında bilgi alamadım. "Hep beraber bekleyelim bakalım..." demekle yetindi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?