Nevşin, İzlanda'ya toz konduramadı

İzlanda'da Milli Takım'a yapılan saygısızlığa Nevşin Mengü'nün yorumu, "Bu tür seyahatlerin organizasyonu yapılırken dikkatli olmak gerekir" oldu.

Nevşin, İzlanda'ya toz konduramadı

İzlanda'da A Milli Takım'ın yaşadığı saygısızlık, büyük tepki çekti. Maç için Konya'dan İzlanda'daki Keflavik Havalimanı'na gelen milli takım kafilesi, ülkeye girişleri sırasında İzlandalı yetkililer tarafından yaklaşık 2 saat pasaport kontrolünde bekletildi.

Türkiye, İzlanda'ya bu olayın ardından nota verdi. Sosyal medyada vatandaşlar yapılan saygısızlığa tepkisini dile getirdi.

"KURALA UYULMALI"

Ancak gazeteci Nevşin Mengü'nün tutumu şaşırttı. Nevşin Mengü yaptığı paylaşımda, "İzlanda'da Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatan herif salağın teki eyvallah. Yalnız İzlanda'yı kınarken atlamamız gerek bir detay var. Milli takımın bekletilme sebebi, uçuşun onaylanmamış bir havaalanı olan Konya'dan yapılması. Bu tür seyahatlerin organizasyonu yapılırken daha dikkatli olmak gerekir. Bir kural varsa kurala uyulmalı, kuralları çiğneyerek, biz yaparız oldularla, haklıyken haksız duruma düşeriz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5