Nihal Olçok'tan dikkat çeken tweet! 'Yakında beni içeri atabilirler!'

15 Temmuz hain darbe girişiminde eşi Erol Olçok'u ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u şehit veren Nihal Olçok, FETÖ'nün 'medya' ayağının yargılandığı davada, mahkemenin Altan kardeşler ve Nazlı Ilıcak hakkındaki tahliyea kararlarına ithafen 'Bu hızla benim hapse girişimi görürsünüz çünkü ibrelerin yönü değiştirildi' dedi.

Nihal Olçok'tan dikkat çeken tweet! 'Yakında beni içeri atabilirler!'

Nihal Olçok'tan mahkemenin Altan kardeşler ve Nazlı Ilıcak kararı sonrası dikkat çeken çıkış!15 Temmuz hain darbe girişiminde eşi ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok, mahkemenin Mehmet Altan hakkında beraat, kardeşi Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkında ise tahliye kararı vermesinin ardından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

"İbrelerin yönü değiştirildi"

Altan kardeşler ve Nazlı Ilıcak hakkındaki kararları "İbrelerin yönü değiştirildi" şeklinde yorumlayan Olçok, "Bu hızla benim hapse girişimi görürsünüz" ifadelerini kullandı.
Twitter hesabı üzerinden tepkisini dile getiren Nihal Olçok, "Belli mi olur, burası Türkiye! Dua edelim de şehitlere tazminat davası açılan ilk ülke olarak tarihe geçmeyelim. Makamınız âli olsun #15Temmuz şehitleri..." açıklamalarında bulunduğu paylaşımına

DEVLET ERKANINI ETİKETLEDİ

Nihal Olçok, paylaşımına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu da etiketledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5