banner29

Nihal Olçok'tan dikkat çeken tweet! 'Yakında beni içeri atabilirler!'

, FETÖ'nün 'medya' ayağının yargılandığı davada, mahkemenin Altan kardeşler ve Nazlı Ilıcak hakkındaki tahliye kararlarına ithafen 'Bu hızla benim hapse girişimi görürsünüz çünkü ibrelerin yönü değiştirildi' dedi.

Gündem 05.11.2019, 18:53 12.12.2019, 00:30
Nihal Olçok'tan dikkat çeken tweet! 'Yakında beni içeri atabilirler!'

Nihal Süleymanoğlu'ndan mahkemenin Altan kardeşler ve Nazlı Ilıcak kararı sonrası dikkat çeken çıkış!15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok'un eski eşi ve Abdullah Tayyip Olçok'un annesi Nihal Süleymanoğlu, mahkemenin Mehmet Altan hakkında beraat, kardeşi Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkında ise tahliye kararı vermesinin ardından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

"İbrelerin yönü değiştirildi"

Altan kardeşler ve Nazlı Ilıcak hakkındaki kararları "İbrelerin yönü değiştirildi" şeklinde yorumlayan Süleymanoğlu, "Bu hızla benim hapse girişimi görürsünüz" ifadelerini kullandı.
Twitter hesabı üzerinden tepkisini dile getiren Nihal Süleymanoğlu, "Belli mi olur, burası Türkiye! Dua edelim de şehitlere tazminat davası açılan ilk ülke olarak tarihe geçmeyelim. Makamınız âli olsun #15Temmuz şehitleri..." açıklamalarında bulunduğu paylaşımına

DEVLET ERKANINI ETİKETLEDİ

Nihal Süleymanoğlu, paylaşımına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu da etiketledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?