Nihal Süleymanoğlu skandala imza attı! 'Şehit aileleri olarak FETÖ'cülerle aynı noktadayız'

15 Temmuz’da FETÖ’cülerin hain darbe girişimi olayındaki delil yetersizliği ile ilgili konuşan Nihal Süleymanoğlu, bir şehit yakınından beklenmeyecek ifadeler sarfetti. Süleymanoğlu, FETÖ’cülerin hapse atılması ile ilgili raporunun kendisini bağlamadığını iddia ederek, "FETÖ'cüler'in de bizim de ortak bir paydamız var. İkimizin de delilleri yetersiz" ifadelerini kullandı.

Nihal Süleymanoğlu skandala imza attı! 'Şehit aileleri olarak FETÖ'cülerle aynı noktadayız'

"FETÖ'CÜLERLE ORTAK PAYDAMIZ VAR"

CNN Türk'teki işinden kovulan televizyoncu Nevşin Mengü'nün DW Türkçe'de sorularını yanıtlayan Nihal Süleymanoğlu,15 Temmuz'la ilgili çok tartışılacak sözler sarfetti. Süleymanoğlu, 15 Temmuz gecesinin hemen ardından köprünün ve yollarının temizlendiğini ve delilleri ortadan kaldırdığını iddia ederek "FETÖ'cüler'in de bizim de ortak bir paydamız var. İkimizin de delilleri yetersiz" dedi.

Nihal Olçok'tan skandal ifadeler: "FETÖ'cülerle ortak paydamız var"

"ABDULLAH'IN MEZARINI DAHİ AÇTIRABİLİRİM"

Adli tıptan onlarca insanın hapse atıldığı rapor beni bağlamıyor artık. Erol Olçok konusunda bir şey söyleyemem belki boşandım çünkü ama Abdullah'ın MEZARINI AÇTIRMAK GEREKSE BİLE BEN BUNU KABUL EDERİM.

MİLLETİN KAMERALARINI UNUTTU MOBESE KAMERALARINI DERT ETTİ

Ben sabah çıktığımda yollar tertemizdi, yıkanmıştı. FETÖ'den yargılananların da bizim de yeterli delilimiz yok. İlk dönemde ben de dedim ki "millet çok huzursuz olurdu o kanlar falan. Davalardan sonra MOBESE kameraları çalışmıyor, kovanlar yok, o yok bu yok.

EROL OLÇOK'UN AİLESİ SOYADLARINI KULLANMASINI İSTEMEMİŞTİ

Olçok Ailesi'nin yazılı açıklamasında; şehit Erol Olçok'un Nihal Süleymanoğlu'ndan evliliğini 2013 yılında anlaşmalı boşanma ile sonlandırdığı ve boşanmanın 4 Eylül 2013 tarihli mahkeme kararıyla kesinleştiği belirtilerek, "Nihal Hanım, 30 Kasım 2016 tarihine kadar kendi kızlık soyadı olan Süleymanoğlu'nu kullanmıştır. Nihal Hanım, kızlık soyadı olan Süleymanoğlu'nu kullanarak şahsi görüşlerini ifade edebilir. Olçok Ailesi olarak, Nihal Hanım'ın "Olçok" soyadını kullanmasına rıza göstermediğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız." ifadeleriyle görüşlerini kamuoyuna aktarmıştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 00:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5