banner29

Nurettin Yıldız'dan eşcinsel sapkınlığa tepki: Linç edilsem de bunları söyleyeceğim!

Son yılların en tartışmalı isimlerinden İlahiyatçı yazar Nurettin Yıldız, kendi youtube hesabından paylaştığı bir videoyla günümüzde giderek artan eşcinsellik ve cinsel sapkınlığa tepki gösterdi. Yaptığı açıklamaları bağlamından koparılan ve aleyhinde algı operasyonları yapılarak itibar suikastlerine maruz kalan Yıldız, yayınladığı son sohbetinde LGBT lobisinin kök hücrelerine değindi. İşte çok konuşulacak o sohbet...

Gündem 23.01.2021, 13:03 23.01.2021, 14:00
Nurettin Yıldız'dan eşcinsel sapkınlığa tepki: Linç edilsem de bunları söyleyeceğim!

İlahiyatçı yazar Nurettin Yıldız, son dönemde artarak devam eden ve yaygınlaştırılmak için yapılan propagandalarla şişirilen eşcinsellik ve cinsel sapkınlık üzerine konuştuğu bir sohbetini paylaştı.

Kendi Youtube hesabı üzerinden paylaştığı videoda Yıldız, "Linç edilmeye hazırım bunları söyleyeceğim" diyerek konuyla alakalı dikkat çeken noktalara temas etti.

Lut kavmini hatırlatan Nurettin Yıldız, "İnsanlığın kendi genleriyle oynayacağı kendi çukurunu kazacağı kadar aklını yitirdiği bir dönemdir o dönem. Kardeşlerim belki kameraların önünde tarif edilmesi bile bir dalalete mazallah ışık yakma tehlikesi olduğundan ayrıntılarına girmeyeceğiz ama şu dakikadan itibaren insanlığın en adi suçlarından birisi, hatta en adi suçu olan, erkek erkeğe cinsel ilişki hastalığının Kuran-ı Kerim'de onlarca ayette, namazda okuduğumuz ayetlerde, ölen yakınımızın mezarında rahmet için okuduğumuz ayetlerde, hastamız şifa bulsun diye okuduğumuz ayetlerde, Ramazan-ı Şerif'te mukabele okuyoruz sevap kazanmak istiyoruz diye okuduğumuz cüzlerde, Allah'ın kitabı Kur-an'da onlarca ayette insanın kulağı çekiliyor bu hastalığa karşı. halbuki gelmiş geçmiş bir olay gibi gözüküyor, binlerce sene önceki bir olay bu. Ama Rasulullah (s.a.v) efendimize taze bir olay gibi anlatıldı bu ve biz namazda zammı sure okunduğunda taptaze bir olay gibi dinliyoruz. Neden?" ifadelerini kullandı.

İşte Nurettin Yıldız'ın o konuşmasının tamamı:

Yorumlar (5)
ERDAL BUCAK 1 ay önce
Allah razı olsun hocam, ağzınıza sağlık aynen katılıyorum size hocam.
Muhammet Tokgöz 1 ay önce
Allah razı olsun hocam, ağzınıza sağlık aynen katılıyorum size hocam
İbrahim 1 ay önce
Hoca ilahiyatçı değil. Tanım cümlenizi düzeltin. Kendisi de ilahiyatçı diye anılmaktan rahatsız olur.
turan kürüm 1 ay önce
bir çok açıklamanızı hiç beğenmem , bazıları baya gerici ve yobaz dır bana göre. lakin bu konuda genel manada size katılıyorum. seytanın , insanoğlunu kandırmak suretiyle yıllarca uğraşarak gerek gıdalarımıza gerek soluduğumuz havamıza yediğimiz hayvanların gıdalarına vsvs ayrıca görsel dünyaya medyaya servis ederek insanlığı etkilemeyi değiştirmeyi başarmıştır başarmaktadır. Ancak kuranda eşcinselleremkarşı düşmanlık ve nefret yoktur. eşcinsellik kötülenmiştir ancak eşcinsellere işkence etmek var mıdır iyi bakmak lazım....
Selim Kaşıkcı 1 ay önce
Allah razı olsun muhterem hocam. Zaten günümüzde sizin gibi milletin derdiyle dertlenen çok az insan gibi insan kaldı. Aile zaten yine kanunlar marifetiyle dağıtıldı, dağıtılıyor! Geleceğimizin teminatı bildiğimiz çocuklarımız da böyle sapıklıklara özendiriliyor. Sizler de olmasanız bu müslümanlar hepten yetim kalacak. Allah sayılarınızı artırsın. Ne olur şu süresiz nafakanın dinimize uygun olmadığını, zulüm olduğunu da dile getirin, bolca anlatın. Devlet büyüklerimiz bizi dinlemiyorlar.
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?