banner29

'O bakan MHP'nin başına geçiyor!' Gündemi sarsacak açıklamalar...

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski danışmanı Ahmet Takan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin görevi bırakma ihtimaline karşı AK Parti içinden bir ismin MHP'nin başına geçeceğini öne sürdü.

Gündem 13.11.2019, 11:47 13.11.2019, 13:10
'O bakan MHP'nin başına geçiyor!' Gündemi sarsacak açıklamalar...

MHP Genel Başkanlığı için çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, "AK Parti’den Biri MHP’nin Başına Geçer mi?" başlıklı yazısında gündemi sarsacak ifadeler kullandı.

İşte Takan'ın yazısından o bölümler:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Bahçeli’nin sağlık sebeplerinden dolayı siyaseti bırakma ihtimaline karşı da önlemini almış. Kabine içinde kendisinin çok güvendiği Devlet Bahçeli’nin de çok takdir edip sevdiği bir ismi MHP Genel Başkanlığı için düşünüyormuş. Hatta kaynağım akıllara durgunluk verecek bu iddiasını daha da ileri taşıdı; “Sayın Bahçeli’nin sayın Bakan’a olan sevgisi kamuoyunun bildiği bir gerçek. Reis, bu görüşünü Devlet Bey’e açtı. Karşılığında da olumlu sinyal aldı. Sayın Bakan’ı bir gün MHP’nin başında görürseniz hiç şaşırmayın.

Yorumlar (1)
ŞARKIŞLA/SİVAS 2 yıl önce
AÇ TAVUK RÜYASINDA DARI GÖRÜRMÜŞ NE TERBİYESİZLİK BU ZANNEDİYORUM ÜLKÜCÜ HAREKETİ HALAAAAA ANLAYAMAN CAHİLLER TOPLULUĞU VAR ÇOK YAZIKKKKKKKKKKKKKK
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?