O Müslüman ülkede hain saldırı! Çok sayıda ölü var...

Afganistan’ın başkenti Kabil'e yakın bir noktada bomba yüklü araçla saldırı düzenlendi. Saldırıda 8 kişi öldü, 30 kişi de yaralandı.

O Müslüman ülkede hain saldırı! Çok sayıda ölü var...

Afganistan’da bomba yüklü araçla yapılan saldırıda ilk belirlemelere göre 8 kişi hayatını kaybetti, 30 kişi ise yaralandı.

Afganistan’ın başkenti Kabil’in güneyinde yer alan Logar vilayetinin şehir merkezinde bomba yüklü araçla intihar saldırısı düzenlendi.

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre aralarında çocukların da bulunduğu 8 sivilin hayatını kaybettiği, 30 sivilin ise yaralandığı duyuruldu.

Taliban tarafından saldırıya ilişkin yapılan açıklamada ise “Logar patlaması bizim tarafımızdan gerçekleştirilmedi” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fikir
Fikir - 2 hafta Önce

Ana sayfada ön izlemeleri dedikoduya çevirmeyin
Haber ne ise kadar olayın özünü yazın bakmak isteyen girsin detaya baksın saçma saçma başlıklar yakışmıyor sizlere ensonhaberi hiçmi açıp okuymuyorsunuz akit haber 7 siz hepaynı ağız valla midem bulanıyor adam gibi birini bulun zihni bozuk biri yazmasın şu yazıları

Tamam
Tamam @Fikir - 2 hafta Önce

Tamam, haklı olabilirsinde, para ödediğimizi yok bu haber sitelerine. Ne yapsınlar, ilgi cekici baslik atmaya calisip, tıklattiriyorlar. Belki reklam gelirine yarar diye... Bu da benim fikrim...

SIRADAKİ HABER

banner5