banner29

O Partiden Cristiano Ronaldo'ya davet!

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Filistin'e yaptığı yardımlarla bilinen ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'ya çağrıda bulundu.

Gündem 08.02.2020, 18:06 08.02.2020, 18:10
O Partiden Cristiano Ronaldo'ya davet!

Saadet Partisi, STK ile birlikte 9 Şubat Pazar günü saat 14.00'da 'Büyük Kudüs Mitingi' düzenleyecek. Mitinge Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra diğer partilerin genel başkanları da davet edildi.

9 Şubat Pazar günü saat 14.00'da gerçekleştirilecek olan 'Büyük Kudüs Mitingi' için Saadet Partisi'nden Juventus forması giyen Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo'ya davet gitti. Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, sosyal medya hesabı aracılığıyla Ronaldo'ya İngilizce olarak davette bulundu.

Karaduman şunları yazdı:

Sevgili Ronaldo.

‪Emperyalist Amerika’nın yayınladığı “Yüzyılın Anlaşması” ile bebek katili İsrail, Filistin topraklarına sistematik olarak sürdürdüğü işgal politikasına bir diğerini ekleyerek Kudüs’ü İsrail'in başkenti olarak ilan etti. Filistin’in haklı ve meşru direnişine gösterdiğiniz takdire şayan hassasiyet, Ortadoğu’nun mazlum halklarına umut olduğundan, insanlık adına, vicdan adına sizleri de işgali meşrulaştırmaya çalışan bu anlaşmayı protesto edeceğimiz mitingimize bekliyoruz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?