banner29

O partinin genel başkanı 59 ilde kampanya başlattı! "Maske takmayın..."

2020 yılında kuruluşu tamamlanan Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, “Maske Sağlığa Zararlıdır. takmayın” diyerek, örgütlü olduğu 59 il’de kampanya başlattı.

Gündem 08.07.2020, 15:59 08.07.2020, 16:59
O partinin genel başkanı 59 ilde kampanya başlattı! "Maske takmayın..."

5Gvirüsnewes’e açıklama yapan Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, “Henüz tam olarak ne olduğunu bilmediğimiz Covid-19 ile ilgili gelişmeleri ülkemizde ve dünyada büyük bir dikkatle izliyoruz. Virüsten korunmak için ortaya atılan maske takma ve beraberinde gelen uygulamaların toplumun psikolojisinin bozma noktasına gelmiş ve geçmiştir. Yine bu bağlamada maskenin  insan sağlığına zararları konusunda bilim insanlarının makalelerini okuduk ve görüşlerini dinledik. Bilim bize, maske takmanın zararlı olduğunu açıkça bilimsel verilere dayanarak  söylüyor. Biz de bilimin izinden giden bir parti olarak, halkımızı aydınlatmayı bir  görev biliyoruz. Bu yüzden,  Maske Takmayın kampanyası başlattık.” dedi.

Yorumlar (3)
Nurr42 10 ay önce
Helal olsun yürekli yigitlere helal olsun D.S.Ö ye kanmayanlara..! Ne demişlerdi hatrlayın DOMUZ GRIBINDE 150 MILYON İNSAN ÖLECEK NE OLDU HEPSI FOS ve KOCAMAN BİR YALAN VE ALDATMACA ÇIKTI ALLAH FERASETİMİZİ BAGLAMASIN.
tarık 10 ay önce
hava parası deyimi şimdi anlamlı hale geldi.
Tabii 10 ay önce
Bu da alparslan kuytulun siyasetci versiyounu. Resmen devlete isyan! Zararli olan sen ve senin gibiler!
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?