banner30

banner29

'O uçak dönüşte FETÖ'yü de alsaydı ya!'

Doğru Haber yazarı Mehmet Göktaş ABD'ye tıbbi malzeme yardımı gönderen uçakla ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Gündem 30.04.2020, 19:38
'O uçak dönüşte FETÖ'yü de alsaydı ya!'

Araştırmacı yazar Mehmet Göktaş ABD'ye sağlık ekipmanı gönderilmesiyle ilgili dikkat çeken ironik bir yazı kaleme aldı. Göktaş, yazısında " Koskoca askeri uçağın ta ABD’ye gidip oradan tangır tungur boş gelmesi hiç olacak şey mi? Hazır gitmişken Pensilvanya’dan Fetö’yü de alıp gelseydi diyorum." ifadelerine yer verdi.

İşte Mehmet Göktaş'ın söz konusu yazısının tamamı:

Koskoca askeri uçağın ta ABD’ye gidip oradan tangır tungur boş gelmesi hiç olacak şey mi? Hazır gitmişken Pensilvanya’dan Fetö’yü de alıp gelseydi diyorum.

Önceki gece son dakika haberi olarak ekranlara düştü, Türkiye’den sağlık malzemesi götüren askeri uçak ABD’ye indi, canlı yayından bütün dünya izledi.

Ardından o görüntülerle ilgili internet ortamında sayısız yorumlar yapıldı. Onlar bir tarafa da, şahsen ben bu koskoca uçağın binlerce kilometreden bomboş gelecek olmasını bir türlü içime sindiremedim.

Yapılacak en güzel şeyin fetö ve avanesinin uçağa doldurulup Türkiye’ye getirilmesidir diye düşündüm.

Peki nasıl olacak? Tamam, Türkiye’nin bir takım küçük ülkelerde yaptığı gibi ABD’de paketleme yapmasının mümkün olmadığı ortada.

Böyle yapmak yerine Trump’a desek ki; bak arkadaş, her şeye rağmen bu fetö bizim fetömüzdür, hayatından endişeliyiz, salgından kırılıp giden böyle bir Amerika’da bırakamayız onu. Hem bizim Türkiye olarak dünyanın dört bir yanındaki vatandaşlarımızı ülkemize getirdiğimizi bütün dünya biliyor. Hazır gelmişken gelin şu fetömüzü verin götürelim.

Hem sayın! Trump'tan, bu arada seni çok büyük bir sıkıntıdan da kurtarmış oluruz; biliyorsun şu anda başta ABD olmak üzere bütün dünya seninle alay ediyor, hastalara yok dezenfektan içirilsin, yok çamaşır suyu dedin ve şimdi bir türlü kurtulamıyorsun.

Hele bir düşün sayın! Trump'tan, bizzat kendin de havaalanına gelerek Fetö’yü Türkiye’nin askeri uçağına teslim ederken oluşacak havayı, inan ki Amerika’nın gündeminde ne korona kalır ne çamaşır suyu. O esnada nasıl siyasi bir poz vereceğini de sana öğretecek değiliz; Türkiye ile ilişkilerde hiç bir pürüzün kalmadığı vb konularında ufak bir nutuk da atabilirsin.

Bu arada fetömüzün malum ağıtkanlığından dolayı ufak tefek duygusal sahneler yaşanabilir, ama merak etme, birazcık maske, birazcık mendil derken kamufle etmek zor olmaz sanırım.

Ha, bu arada Fetömüzün üzerinde oturup sağa sola seğirtip salvolar yaptığı bir kürsüsü var ya onu da almayı unutmayın, uçağımız oldukça geniştir, Hakan’mış, Emre’ymiş, Dumanlıymış daha kimlermiş hiç merak etmeyin hepsini de alır. Önemli olan hepsinin şu korona belasından bir an önce kurtulmasıdır.

Bu kıyağımızı hiç unutma sayın Trump! Aksi takdirde ağzınla kuş tutsan Kasım’da yapılacak seçimleri kazanamayacaksın, tabutların, dezenfektan ve çamaşır sularının arasına karışıp gideceksin!

Yorumlar (1)
Günel 13 ay önce
Fetönun Türküyeye Gelmesine Gerek Yok Türküye Halkında Milyonlarla Fetö Var Önçe Onları Türk Halkından Kurtarın Sonra Fetö Başını Türküyeye Getirin Çebhe Fetödanda Korkulu Çebhe Yandaşı Kaftançıoğlu Söyleyir Seçkiler Olmasa Bildiyimizi Edeçeyik Derbeni İşare Edir 15 Temuz Gezi Olayı 4 Belediye Onlara Yetmedi Fetö Abdulaöçalan Onlara Mesaç Yolayıp Çebhe Dayanamır İblis Gibi Oyun Oynayır
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?