banner29

Ölen İngiliz ajanının evinde şok gelişme! O kadının bıraktığı çiçekte...

İngiliz istihbarat subayı James Gustaf Edward Le Mesurier’in İstanbul Karaköy’de bulunan ofisinin önünde ölü olarak bulunması olayında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Eski İngiliz istihbarat subayı James Gustaf Edward Le Mesurier'in Büyükada’da bulunan evinde olayın ardından sessizlik sürüyor. Olaya ilişkin soruşturmanın da devam ettiği ve incelemelerin sürdüğü eve gelen esrarengiz bir kadın kapıya üzerinde not bulunan bir çiçek bıraktı. Çiçeğin üzerindeki notta ise dikkat çeken detaylar yer alıyor. İşte son dakika haberinin tüm detayları…

Gündem 12.11.2019, 23:34
Ölen İngiliz ajanının evinde şok gelişme! O kadının bıraktığı çiçekte...

Eski İngiliz istihbarat subayı James Gustaf Edward Le Mesurier'in ölümüyle ilgili soruşturma devam ediyor. Karaköy'de ofisinin önünde ölü bulunan eski İngiliz istihbarat subayı James Gustaf Edward Le Mesurier'in Büyükada'daki evinde sessizlik hakim.

Çiçeğin üzerinde 'Hayatta yaptıkların için teşekkürler, özleneceksin' notunun yer aldığı görüldü. Çiçeği bırakan kişi, çiçeği aynı zamanda hayatını kaybeden Le Mesurier'in ailesine adına bıraktığını ifade etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?