banner29

One minute bir dönemeçti!

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2009'da Davos'ta ortaya koyduğu 'One Minute' tepkisinin bir dönemeç olduğunu belirtti.

Gündem 30.01.2019, 17:36 30.01.2019, 17:41
One minute bir dönemeçti!

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz'ın önemli açıklamalarda bulunduğu Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş bu haftaya da damgasını vurdu.,

İSRAİL'İN MÜSLÜMAN ÜLKELERDE KUKLALARI VAR

İsrail aleyhinde konuşanların linç edildiğini belirten Yılmaz, ''CHP, İsrail'i kurduran ve koruyan bir partiydi. İsrail kurulmadan önce çevre hükümetlerde kontrolü sağladılar. Sincan'da Kudüs gecesi düzenlediğimiz için tanklar yürütüldü. Bunların arkasında CHP zihniyeti vardır. Kayseri'de bir vaiz İsrail aleyhine konuştuğu için görevinden alındı bu ülkede. İsrail güvenliğini Müslüman ülkelerin başına getirdiği kuklalar ve zihniyetlerle sağlıyor.'' dedi.

TÜRKİYE'DEN HİÇ BEKLEMİYORLARDI

''One Minute zulmün dehlizidir'' diyen Yılmaz, ''İsrail vampirinin yanında, Erdoğan'ı Allah konuşturdu. O bir dönemeçti. Sen İsrail' 'one minute' diyeceksin ve 'en büyük katil sensin' diyeceksin. Türkiye'den hiç beklemiyorlardı. Türkiye, İsrail'in Ortadoğu'da en çok güvendiği ülkeydi. One minute'den sonra Türkiye güvenilmez ülkelerin başında geldi, İsrail için...'' açıklamasında bulundu.

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?