banner29

Pegasus'tan 23 Haziran seçim Kararı

Pegasus Hava Yolları, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yapılacağı tarih olan 23 Haziran tarihli biletlerin değişiklik ve kesintisiz iade ile iptal hakkı bulunduğunu açıkladı.

Gündem 07.05.2019, 11:49 07.05.2019, 11:52
Pegasus'tan 23 Haziran seçim Kararı

Yüksek Seçim Kurulunun İstanbul seçimlerinin yenilenmesi kararının ardından yeni seçim tarihi 23 Haziran olarak açıklandı. Hava yolu şirketi Pegasus, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden, önceden alınmış 23 Haziran 2019'u kapsayan biletlerin kesintisiz iade ve iptal edilebileceğini duyurdu.

TATİL PLANLARININ İPTAL EDİLMESİ GÜNDEMDE

YSK kararı öncesi tatil planı yapan vatandaşların 23 Haziran'a denk gelen seçimlerin ardından tatil planlarını iptal etmesi gündemde. Uçak biletlerini önceden alan vatandaşlar için ise hava yolu şirketlerinden açıklamalar gelmeye başladı.

"KESİNTİSİZ İADE VE İPTAL HAKKINIZ BULUNUYOR"

Pegasus Hava Yollları'ndan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"6 Mayıs ve öncesi satın alınan İstanbul kalkışlı ve varışlı, uçuş tarihi 23 Haziran 2019'u kapsayan biletinizlerinizde, değişiklik ve kesintisiz iade ile iptal hakkınız bulunuyor. Bu biletinize bağlı herhangi bir tarihe ait dönüş uçuşu biletiniz bulunuyorsa, bu biletiniz için de aynı haklarınız geçerlidir. Talepleriniz için son tarih 31 Mayıs olup 0850 250 67 02 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?