banner29

Portakal'ın yalanı 9 dakikada çürüdü!

Yahudi sermayeli FOX TV'nin ana haber sunucusu Fatih Portakal, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, İzmir'in Çeşme ilçesinde maske sıkıntısı yaşandığını iddia etti. Bir vatandaşın şikayetini paylaşan Portakal'a cevap yalnızca 9 dakika sonra geldi.

Gündem 15.04.2020, 14:20 15.04.2020, 15:32
Portakal'ın yalanı 9 dakikada çürüdü!

FOX TV ana haber sunucusu Fatih Portakal, Twitter hesabından İzmir'in Çeşme ilçesinde maske sıkıntısı yaşandığına dair bir paylaşımda bulundu.

Bir vatandaşın şikayetini kendisine ilettiğini belirten Portakal, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

"Vatandaştan: 'Çesme’de yaşamaktayım dün Sağlık Bakanlığı'ndan maske için onay kod geldi. 4 eczane dolaştım fakat ellerinde kalmadığını devlet tarafından gönderilmediğini söylediler sormak istiyorum yasak gelmeden önce satılan bu maskeler küçük bir yerde nasıl tükenmiş olabilir?'"

9 dakika sonra yalanlandı

Portakal'ın bu paylaşımına yalnızca 9 dakika sonra cevap geldi. Televizyon yapımcısı, yazar ve sosyal medya uzmanı Tuğrul Yılmaz, Portakal'ın paylaşımını alıntılayıp o iddiayı yalanladı.

"Ben de Çeşme’de yaşıyorum" diyen Yılmaz,  "Eczanelerde maske mevcut. Hangi eczaneyi gezmişler isim versinler." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
PORTAĞAL Türk Milleti Neçe Taraç Olur Olsun Ne İşim Var Düşmenlere Mühtaç Olur Olsun Ne İşim Var PORTAĞAL FOX KANALI PARA İLE MUTLU OLSUN DÜNYAYA TÜRKÜYEYE NE OLUR OLSUN NE İŞİM VAR DÜŞMENLERE İBLİSLERE MÜHTAÇ OLUR OLSUN NE İŞİM VAR PORTAĞAL TÜRK HALKINDAN NEDEN KİRLİ SÖZLERİNİZİ ÇEKMİRSİNİZ BİR KEREDE TÜRK HALKI İYİDİ SÖYLE SALĞIN BİTEÇEK KENDİ SALĞIN VİRÜS SÖZLERİNİZ BİTMEYEÇEK ALLAH SİZİ İSLAH EDE BİLEMYOR ALLAH ADEMİ HAVANI İBLİSLERDEN KURTARAMADI ÇENNETDEN KOVDU PORTAĞAL KENDİNİZDE BİR GÜN TÜRKÜYEDEN KOVULAÇAĞSINIZ
Vatandaş 1 yıl önce
Şifre yok İstanbul göbeğinde 10gundur kod mod yok eczaneye gidecekmiş yeni kod gelecekmiş 2_3 hafta da 5tane maske almış olacak bundan bahsedin bunu çürütün maske bulamıyorum market e otobüse aynı maskeyi takıyoruz şakamı siniz
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?