banner29

Provokatörler devrede! Şevki Yılmaz'ı hedef aldılar...

İlahiyatçı, yazar Şevki Yılmaz'ın Çanakkale'nin Biga ilçesinde düzenleyeceği konferans öncesi ilçede bazı provokatörlerin sosyal medyada örgütlenerek vatandaşı kışkırttığı ve Yılmaz aleyhine provake etmeye çalıştığı görüldü.

Gündem 19.12.2019, 23:38 20.12.2019, 01:36
Provokatörler devrede! Şevki Yılmaz'ı hedef aldılar...

Türkiye'yi il il dolaşarak milli ve manevi şuuru arttırmak için mücadele veren Rize Eski Belediye Başkanı ve Milletvekili Şevki Yılmaz'ın Çanakkale'nin Biga ilçesinde düzenleyeceği konferans öncesi bir takım provokatörlerin sosyal medya üzerinde örgütlenerek vatandaşları kışkırtmaya çalıştığı görüldü.

MİLLİ VE MANEVİ KİMLİĞİ Mİ RAHATSIZ ETTİ?

Biga'da BİÖNDER (Biga İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği) tarafından 20 Aralık Cuma günü Biga Atatürk Kültür Merkezi'nde 'Çare sadece İslam Sözleşmesi' konferasında konuşacak olan Yılmaz'ın yapacağı milli ve manevi değerlere yönelik açıklamaları belli bir kesimi rahatsız etmiş olacak ki konferansın iptalini istediler! Yılmaz'ın tepkilere rağmen konferansını gerçekleştirmesi bekleniyor.

KONFERANSI ENGELLEMEK İÇİN SOSYAL MEDYAYI KULLANIYORLAR

Yılmaz'ı "Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı" olarak lanse eden provokatörler, AK Partili Biga Belediyesi'ni de hedef göstererek konferansın düzenlenmemesi için algı oluşturmaya çalıştı. Biga Belediyesi'nin konferansla alakası olmamasına rağmen belediyeye konferansı iptal etme çağrısında bulunan provokatörler, vatandaşın da bu duruma müsaadet etmemesi yönünde açıklamalarda bulundular. Çatışma ortamı hazırlamaya çalıştıkları düşünülen provokatörler hakkında emniyetin işlem yapması bekleniyor.

İşte o provokatif hakaretvari paylaşımlardan bazıları:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?