banner29

Recai Kutan, Mansur Yavaş'ı ziyaret etti! Sehpalardaki sular dikkat çekti...

Saadet Partisi eski Genel Başkanı ve ESAM Genel Başkanı M. Recai Kutan, beraberindeki heyetli birlikte CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında sehpalarda bulunan sular dikkat çekti. Sosyal medyada konuyla ilgili Saadet Partili isimlere Ramazan günü 'su şoku' olarak yorumlandı.

Gündem 29.05.2019, 18:34
Recai Kutan, Mansur Yavaş'ı ziyaret etti! Sehpalardaki sular dikkat çekti...

Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) Genel Başkanı, Saadet Partisi Onursal Genel Başkanı ve eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı M. Recai Kutan, CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Beraberindeki heyetle birlikte CHP’li mi, İYİ Partili mi, MHP’li mi belli olmayan ama CHP’den belediye başkanı seçilen Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret eden Kutan, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yavaş, Kutan'a teşekkür etti.

Ziyareti sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Yavaş, “Türk siyasetinin önemli isimlerinden, Saadet Partisi eski Genel Başkanı Sayın Recai Kutan bizleri ziyarete gelerek tebriklerini sundu. Kendilerine nezaketlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşce yaşayacağımız nice günler için çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda Kutan, Yavaş'a kahve takımı hediye etti. Yavaş, Kutan'ı dış kapıya kadar uğurladı.

Yorumlar (2)
Werde 2 yıl önce
Yahu adi haber yapmayin su olmasi orucu yiyor olmasini gosteriyor
barış ustaoglu 1 yıl önce
ne kadar saçma haber okuyup zamanımızı çalıyorlar ..su ne alaka tutmak zorundamı insanlar orucu
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?