banner29

Rezalet! Erkek çocuğa istismar kamerada...

Yılbaşı gecesi kaydedildiği düşünülen görüntülerde alkollü olduğu hareketlerinden anlaşılan bir kadının, küçük yaştaki çocuğa yönelik davranışları büyük tepki çekti! Alkol almış bir grup küçücük çocuğu yapmak istemediği şeylere zorluyor! Sosyal medyada paylaşılmasıyla bir anda viral olan görüntü, halk tarafından yoğun bir tepki topladı.

Gündem 01.01.2020, 21:44 03.01.2020, 00:22

Sosyal medyada paylaşılan görüntüde alkollü olduğu hareketlerinden anlaşılan kadının küçük yaştaki çocuğa öpüşmeyi öğretmeye çalışması sosyal medya kullanıcılardan yoğun tepki gördü.

KÜÇÜK ÇOCUK TACİZ EDİLDİ

Kaydedilen videoda küçük çocuğun, kadının hareketlerinden ve alkollü olmasından rahatsız olmasına rağmen, kadının devam etmeye çalışması izleyenleri hayrete düşürdü. Söz konusu olayın küçük bir çocuğun taciz edilmesi olarak gösterildi.

Yorumlar (2)
Erbay ACAR 1 yıl önce
YORUMA GEREK YOK. BİZ MÜSLÜMAN TÜRKÜZ. GEREK TV. GEREKSE DE BURDA YABANCI KELİMELERİNEDEN KULLANIYOR SUNUZ? MESELA "VİRAL" KELİMESİ GİBİ. YA ASLINA UYGUN DİNİMİZİN DİLİ OLAN ARAPÇA, YA OSMALICA YA DA TÜRKÇE KELİMELER KULLANIN LÜTFEN. AKİT TV.DE BÜLENT DENİZ'İ İZLİYORUM, YERLİSİ VARKEN ONLARCA YABANCI KELİME KULLANIYOR. TEL!İN EDİYORUM ASLINDAN KOPANLARI.
Tuğba Çetinkaya 1 yıl önce
Sizin Allah belanızı versin
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?