banner29

Şanlıurfa Valiliği'nden flaş 'Eyüp Akbulut' açıklaması

Şanlıurfa Valiliği, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleriyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Cumhuriyet Savcısı Eyüp Akbulut hakkında inceleme ve soruşturma başlatılmadığını bildirdi. Akbulut'un açıklamalarına sosyal medyadan destek yağmıştı.

Gündem 19.05.2021, 12:46

Valilikten yapılan açıklamada, Viranşehir ilçesinde görevli Cumhuriyet Savcısı Eyüp Akbulut'un koronavirüs tedbirleriyle ilgili sosyal medya hesaplarından gerçekleştirdiği paylaşımların ardından bazı basın yayın organlarında yer alan Valilik tarafından inceleme-soruşturma başlatıldığı iddialarının gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Açıklamada, "Hakim ve savcılar hakkındaki inceleme ve soruşturmaların ne şekilde yapılacağı ve buna karar verecek yetkili mercilerin kimler olduğu kanunla açık şekilde belirlenmiş olup, Valiliğimizin bu çerçevede başlattığı herhangi bir inceleme bulunmamaktadır." ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (2)
cok 1 ay önce
savci mi terorist mi? savcidan cok Ermeni-Fars teroristlerine benziyor. icindeki neyse disinada onu sizdirir
vatandaş 1 ay önce
destek veren başka alemde yaşayan dilipak kafalılar. biri bi hata yaptıysa her şeyiyle hatalıdır denmezki elinde dicital kusur ölçer terazi halbuki adalatin terazisi çift kefeli
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?