Sayın Cumhurbaşkanımızın kıymetli kızı ve eşi hanimefendiye açık mektup..

Eğitimci-yazar Mehmet Emin Sofuoğlu, İstanbul Sözleşmesi ve KADEM hakkında açıklamalarda bulunarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a çağrıda bulundu.

Sayın Cumhurbaşkanımızın kıymetli kızı ve eşi hanimefendiye açık mektup..

İşte Sofuoğlu'nun söz konusu yazısı:

Eski Mısır'da firavunlar, kurdukları sömürü düzenlerinin, zulüm sistemlerinin devam etmesi için erkek çocukları öldürtüyor, kadınları ise sağ bırakıyorlardı. Sağ bırakılan kadınların da, güzelliği öne çıkanlarına tasallutta bulunurlardı.

Bugün küresel şer odağı modern firavunlar da, Allah'ın yarattığı fıtrata aykırı iğrenç sapkınlıkları özendirip teşvik ederek, erkekleri fiilen değil de ruhen öldürmenin, yani "erkekliği" öldürüp "dişiliği" mecrasından saptırarak, bir şehvet ve sömürü malzemesi olarak diri bırakmanın çalışmalarını sürdürüyorlar..

Kadim firavunların ilkel metotlarla paganca yaptıklarını, bugünkü modern zalimler, sofistike biçimde yapıyorlar.

Özellikle İslâm dünyasında, kadını, sözüm ona "özgürlük" kavramıyla kışkırtıp, modernist ‘feminen’ söylemlerle gaza getirerek, ayakları üstünde durma mottosuyla yalnızlaştırıyor, "baba" figürünü de bir "baskı ve otorite" aracı olarak öne çıkarıp  "kötülük odağı" olarak gösteriyorlar!

Bir yandan görsel, yazılı ve sosyal medya ile diğer yandan da siyasi partilerin ve dışarıdan desteklenen bazı sivil toplum kuruluşlarının düzenledikleri çeşitli kültür-sanat(!) etkinlikleri ile, erkeklerin kadınlaşması, kadınların da erkekleşmesi özendirilerek, LGBT sapkınlıkları açıkça destekleniyor. 

Böylelikle küresel firavunlar, oluşturdukları kendi zulüm kulelerine/sistemlerine karşı oluşacak direnç omurgasını kırmak istiyorlar! Tıpkı kadim firavunların yaptığı gibi..

Sapkınlığa, haksızlığa ve zulme karşı direnç boyutunu yitirmiş, küresel emperyalist şer odağının kurmak istediği tek tip dünya düzenine karşı teslim olmuş, bedenen ve ruhen köleleşmiş, aciz, edilgen, sapkın ve uyuşturucuya, modaya, gece hayatına bağımlı hale gelmiş zavallı kişilikleri, sahte övgülerle yaldızlayıp göklere çıkararark, bize ‘örnek insan’ ve ‘rol model’ olarak sunuyorlar.

Bugün modern psikolojinin ve sosyolojinin ilkeleri de, bu doğrultuda dikte ediliyor ve bilimsel prensipler olarak dünya bilim literatürüne sunuluyor. Tıpkı Darwin Teorisi gibi, artık LGBT de bilimsel literatürde yerini aldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5