banner30

banner29

Seçimden sonra Ayasofya cami olacak! Erdoğan açıkladı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Sultanbeyli mitinginde halka hitap etti. Erdoğan, "Ayasofya'yı kısa zaman önce camiden müzeye çevirmişlerdi, inşallah seçimden sonra tekrar müzeden isim olarak camiye çevireceğiz" dedi.

Gündem 29.03.2019, 17:37 29.03.2019, 17:44
Seçimden sonra Ayasofya cami olacak! Erdoğan açıkladı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sultanbeyli'de düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti.

Ayasofya'yı seçimden sonra tekrar müzeden isim olarak camiye çevireceğiz

Erdoğan, "Ayasofya'yı kısa zaman önce camiden müzeye çevirmişlerdi, inşallah seçimden sonra tekrar müzeden isim olarak camiye çevireceğiz" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizden intikam almak isteyen çok. Bay Kemal de istiyor. Bayan Meral de istiyor. Ama öbür taraftan Netanyahu da istiyor. George da istiyor, isteyenler çok. Ama Ahmet'im, Mehmet'im, Ayşe'm Fatma'mla beraber yürüyeceksin, millet yürüyecek arkandan diyerek yürüyoruz" dedi.

'Dünya 5'ten büyüktür' diyerek itirazımızı dile getirdiğimiz güçler intikam almak istiyor

Erdoğan, "Bizden 'Dünya 5'ten büyüktür' diyerek küresel düzeydeki adaletsizliklere, haksızlıklara, sömürülere itirazımızı dile getirdiğimiz güçler intikam almak istiyor." şeklinde konuştu.

Kudüs'ü, Filistin'i, Golan Tepeleri'ni...

Erdoğan, "Şunu unutmayın, Türkiye olmasa Kudüs'ü, Filistin'i, Golan Tepeleri'ni istedikleri gibi gasp edebileceklerini düşünenler bizden intikam almak istiyor." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ne olursa olsun yeter ki milletimiz bizimle olsun da varsın düşmanımız çok olsun, Allah'ın izniyle hepsinin üstesinden geliriz." ifadelerini dile getirdi.

CHP'ye, İyi Parti'ye, Saadet Partisi'ne gönül vermiş kardeşlerime sesleniyorum

Erdoğan, "CHP'ye, İyi Parti'ye, Saadet Partisi'ne gönül vermiş kardeşlerime sesleniyorum; böyle bir ittifak sizin içinize siniyor mu? Böyle bir ittifakın amacının belediye başkanlığı kazanmak, İstanbul'u yönetmek olması mümkün mü? Demek ki işin ardında başka hesaplar var. Zaten Kandil'deki terör baronlarından Pensilvanya'nın borazanlarına kadar herkes bu hesabı ifşa etti" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah pazar günü milletimiz bu maskeli baloya, bu karanlık pazarlığa bir son verecektir" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?