banner30

banner29

Seda Sayan şans oyunu çekilişine 'Haydi Bismillah' diyerek başladı

Çılgın Sayısal Loto şans oyununu “Haydi Bismillah” diyerek başlatan şarkıcı Seda Sayan şaşkınlığa neden oldu.

Gündem 25.10.2020, 12:10 25.10.2020, 12:31
Seda Sayan şans oyunu çekilişine 'Haydi Bismillah' diyerek başladı

Şarkıcı ve sunucusu Seda Sayan'ın sunmaya başladığı “Çılgın Sayısal Loto” ilk programıyla dikkatleri üzerine çekti. 

"HAYDİ BİSMİLLAH" DİYEREK BAŞLADI

Sayan “Haydi Bismillah” diyerek programı, büyük bir heyecanla açtı. Çekilişin şeffaf yapıldığını sürekli hatırlatan Sayan, 28 Eylül’de Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen ‘fısıltı’ iddialarına da bu şekilde cevap vermiş oldu.

ŞÜPHELERİ ORTADAN KALDIRMAK İSTİYORLAR

Çekilişin canlı ve ünlü bir isim tarafından gerçekleştirilmesinin arkasında şans oyunları hakkında ortaya atılan iddiaların yer aldığı belirtildi. Türkiye Varlık Fonu tarafından 10 yıllığına Demirören-SISAL ortaklığına kiralananan Milli Piyango İdaresi yeni bir döneme girmişti. 

Yorumlar (1)
tugo 7 ay önce
..bu şuna benzer: Asrı saadetten sonra, hicazda kol gezen zülüm tablosunda, bir Sahabi efendimizi yakalayıp hurma ağacına bağlamışlar yanına da iki bekçi bırakmışlardı. Bekçilerden birisi yerde bulduğu hurmayı alıp ağzına atınca, yanındaki arkadaşı ona hemen çıkıştı, n'apıyorsun haram yiyorsun diye. Sahabi efendimiz de onlara gülünce 'Ne gülüyorsun' diye sordular. O da '...halinize gülüyorum. Rasulullah aleyhissalatu vesselam'ın arkadaşını öldürmek için esir tutyorsunuz, ama bir lokma hurma için haram diye tartışıyorsunuz'...
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?