banner29

Sedat Peker'den paylaşım! Veyis Ateş'i tehdit etti!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile geçtiğimiz günlerde Sedat Peker'in iddiaları üzerine Habertürk'te soru sormak üzere hazır bulunan programcı ve yazar Veyis Ateş'i hedef aldı. Sedat Peker sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Veyis Ateş'i tehdit etti.

Gündem 05.06.2021, 16:50
Sedat Peker'den paylaşım! Veyis Ateş'i tehdit etti!

Açık ve Net Özel programının geçen haftaki konuğu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu idi.

Kübra Par'ın moderatörlüğünde Sedat Peker hakkında sorularını iletmek üzere Programcı yazar Veyis Ateş, Gazeteci Mehmet Akif Ersoy, Gazeteci İsmail Saymaz ve Tele1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ davet edilmişti.

Süleyman Soylu ile birlikte yapılan program 3 saat sürmüş ve program çok ses getirmişti.

Sedat Peker ise bu yayını izleyenler arasında olmakla birlikte sosyal medya üzerinden sürekli olarak Süleyman Soylu'ya hakaretler ve yalanlamalara devam etmekteydi. 

Sedat Peker bu hafta Süleyman Soylu'yudan farklı olarak ilk kez başka biri hakkında konuştu. O isim Yazar Veyis Ateş idi. Veyis Ateş'i hedef alan ve tehdit eden Sedat Peker sosyal medya üzerinden şu sözlere yer verdi:

"Bana geri adım attı diyen kardeşlerim; bizde geri adım olmaz. Hep ileri hep ileri. Ancak siz insan psikolojisinden, toplum sosyolojisinden, sözlü savaş sanatından bir haber olduğunuz için böyle yorumluyorsunuz. Bana güvenin. Tayyip abiyle ölüm bile olsa karşılıklı helalleşeceğiz. Ayın ondördünden sonra görüşeceğiz. Benim gibi 40 yaşından büyük olanlar üzülmeyin. Sizlerde misafirsiniz. Bu pazar günü çok şenlikli olacak. Habertürk kanalında süslü süleyman'ı aklamak için sözde muhalif gazeteciler çağırıp tezgahı kuran anonsçu veyis’i ( veyis ateş) yoklamalara konuk oyuncu olarak alacağız. Anonsçu veyis sen zalimin yanında saf tuttun, pazar günü görüşeceğiz. Seni de kibrit kutusuna sokacağım."

Akittv.com

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?