banner30

banner29

Sedat Peker'den 'Suriye silahları' hakkında paylaşım! Yeni video paylaşacağını açıkladı

Sedat Peker, Pazar günü yayınlayacağı video öncesi Suriye’ye gönderilen silahlara ilişkin yaptığı bir telefon görüşmesini paylaşacağını duyurdu.

Gündem 04.06.2021, 23:03
Sedat Peker'den 'Suriye silahları' hakkında paylaşım! Yeni video paylaşacağını açıkladı

Sedat Peker, sosyal medya hesabı üzerinden yarın akşam Suriye’ye gönderilen silahlara ilişkin bir telefon görüşmesini yayınlayacağını açıkladı.

Peker, şu ifadeleri kullandı:

"Pazar günkü videoya kadar canınız sıkılmasın diye yarın akşam üzeri saatlerinde, zaman geçirmek için, aperatif niyetine birisiyle yaptığım telefon konuşmamı yayınlayacağım. Konu Suriye silahları.

Süslü Süleyman'ı terfi ettirdim. Pazar günü ona innenin deliğinden Hindistan'ı göstereceğim. Kibrit kutusunda boşalan yere Veyis ateşi yerleştireceğim. Doğu amca konuk katılımcı olacak. Yeni misafirlerimiz var, hepsini deli edeceğim. Pambuköreni ise kavanoza sokacağım.

Süslü Süleyman Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığı yoktu diyordu ya, benim Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığım sadece bir yerden değil. Üç ayrı yerden akrabalığım var. Onların cenazesi de benim, düğünü de benimdi.

İmla kuralları için uyaran dostlara teşekkür ederim. Ancak ben bunları makara olsun diye yapıyorum. İlgileri için tekrar teşekkür ederim. Ancak bir daha lütfen uyarmasınlar."

Yorumlar (3)
isimsiz 3 hafta önce
eski ülkücü(!) - ya da öyle gösteriyordu - şimdi ise sırtını BAE'ye dayamış bir kukla...
ozan arif'ten bir it vardı şarkısı gelsin sözde ülkücü peker'e
ŞeyhŞamil 3 hafta önce
Biz siz eksiktiniz
ceyda 3 hafta önce
Şimdi Peker’in evine sabah beşte gelen polislerin yaptıklarına baktığımızda görebiliriz ki bu bir suça ait delil arama operasyonu değildir. Tam aksine bu çeşit bir polis baskını ile kendisinin çok hassas olduğu hissi duygulara operasyon yapıldığı anlaşılıyor, bu hislerden birisi kadın mahremiyeti diğeri de çocukların masumiyetidir. Özellikle kız çocuklarına karşı duyduğu koruma hassasiyetini azami derecede ifade etmektedir. Benim anladığım kadarıyla burada Peker’i kendisi farkında olmadan hükümete karşı birileri kullanmak amacındadır. Fitneci münafıkların çokça kullandığı bir yöntemdir bu. Bu yöntemin amacı birbirine dost gibi görünen ama öyle fazlaca görüşmeyen kişilerin arasını birebirlerinin gıyabında dedikodu yaparak açmaktır. Bunu yapabilmek için de hedefteki kişinin zafiyetlerini iyi bilmek gereklidir, yani hangi işten hangi anlamı daha çok çıkarır ve hangi sonuca en az ihtimal verir. Yani burada bu operasyona girişenlerin mutlaka Peker’in etrafında epeyce bulunmuş bir hafiyeden bilgi aldıkları açıktır. Nasıl ki Peker’in etrafında fitneci münafıklar bulunmuşsa veya hala bulunuyorsa aynı şekilde hükümetin etrafında da fitneci münafıklar vardır, devlet içinde zaten ta eskilerden beri varlar. Dolayısı ile böyle bir operasyon akabinde hemen fitneci münafıklar Peker kanadına bu işi filanca yaptı diye hep bir ağızdan telkin ederler, aynı şey hükümet tarafındaki fitneci münafıklar için de geçerlidir, hükümet içindeki fitneci münafıklar da hemen Peker’in o yaptı diye bilmesini istedikleri kişiye hemen aynı anda telkine başlarlar. Önemli olan işin en başında sıcağı sıcağına alevi canlı ve etkili kılmaktır, sonrasında alev kendi gücüyle ilerleyecektir, eğer ki onu yenecek bir güç karşısına çıkmazsa. Bu bahsini geçtiğimiz fitneci münafıklar hayatlarında başka işle meşgul olmazlar ve sadece belli kişilere fitne ile çeşitli tuzaklar kurmak için uğraşırlar. Videoların izlenme rakamları da yayınlandığı anda reklam ile artırılıyor, yoksa marşa basmadan hiçbir araç çalışmaz, yani işin başında tıklama reklamlarıyla rakamalar artırıp sonrasında da basın yoluyla destekleniyor. Video linki açık olduğundan herkes buna reklam ya da paylaşım yapabilir. Her zaman olduğu gibi bu çeşit iddialara yine bildiğimiz gibi hep din düşmanı kesim sarılmaktadır. Yani burada iki kişi birbirinden habersiz şekilde birbirine düşürülmeye çalışılmaktadır. İlk gelen polislerin hepsi erkek olup yatak odasında eşinin iç çamaşırlarının olduğu dolapta arama yapmak istemişler ve odadaki küçük kız çocuğuna doğrudan silah doğrultmuşlardır. Kendisinin anlattığına göre elli yaşlarında bir kişi sadece kötü davranma eğilimi göstermiştir, bu da gösteriyor ki bu kişi polislerle beraber merkezden çıkan biri olmayıp yolda polis aracına binen birisinin olabileceğidir.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?