banner30

banner29

Sedat Peker'in videoları IMDb'de listelenmeye başlaNdı

Sedat Peker, yayınladığı videolarla dünyanın en popüler film ve dizi veri tabanını bünyesinde barındıran Internet Movie Database'e (IMDb) girdi.

Gündem 23.05.2021, 20:03
Sedat Peker'in videoları IMDb'de listelenmeye başlaNdı

Organize suç örgütü kurduğu iddiasıyla hakkında arama ve tutuklama kararı bulunan Sedat Peker, popüler film ve dizi veri tabanını bünyesinde barındıran Internet Movie Database'e (IMDb) girdi.

'Sedat Peker vs AK Parti' başlığı kullanılan sayfada Peker’in bugüne kadar yayınladığı videolar hakkında kısa bilgiler yer aldı. Sedat Peker’in videolarının'tarzının biyografi, suç, reality show şeklinde olduğu ifade edildi.

Peker’in videoları için kullanılan tanıtım metninde şu ifadelerin kullanıldığı görüldü:

"Hükümetle derin bağlantıları olan bir mafya lideri yerinden edilir ve evi basılır. Şimdi de mafya ile hükümet arasındaki karanlık bağlantıları açığa çıkararak kendisine yapılan yanlışlar dolayısıyla intikam almak istiyor."

Sitede bazı IMDb kullanıcılarının yazdığı yorumlarda, 'en çılgın film' ve 'en iyi mafya dizisi' gibi yorumlar da yer alıyor.

Sedat Peker'in YouTube'da yayınladığı videoların toplam izlenme sayısı 25 milyonu geçti. YouTube, 5.8 milyon izlenen altıncı videosunun ardından Peker'in hesabına 'onay işareti' vermişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?