banner29

Sedat Peker'e kim operasyon çekti? Berat Albayrak'a karşı...

"Emniyet içinde bir klik şahsıma operasyonlar yapmaya kalkıştı. Bu operasyonların arkasında Berat Albayrak olduğu iddia edildi. Berat bey benimle neden uğraşsın sorusunu çok sordum ve sonunda bir karar verdim..." diyen Sedat Peker'den çarpıcı açıklamalar...

Gündem 08.05.2020, 14:28 08.05.2020, 18:45
Sedat Peker'e kim operasyon çekti? Berat Albayrak'a karşı...

Alaaddin Çakıcı'nın tahliyesi gündeme geldiği için yurt dışına "kaçtığı" iddia edilen Sedat Peker, yeni bir paylaşım yaparak Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında açıklamalar yaptı. Açıklamalarında "devlete sızmış bir yapıdan bahseden Peker, bu işlere Berat Albayrak ve Başkan Erdoğan'ın adının karıştırıldığını da iddia etti.

ARTIK KAFAMDA HER ŞEY NETLEŞTİ

Peker, yurt dışına çıkarken 'Cumhurbaşkanının uçağı gelecek' denilerek uçağının apronda 1 saat bekletildiğini söyledi. Yurt dışına çıktıktan sonra gelen telefonda ise kendisine 'Senin uçağını Berat bey bekletti! İzin vermeyeceklerdi çıkmana! Berat Bey sakın yurtdışına çıkmasına izin vermeyin, gözaltına alın' dedi senin hakkında" diye konuştu.

PEKER'İ ALBAYRAK'LA KİM KARŞI KARŞIYA GETİRMEYE ÇALIŞTI? PEKER'E YAPILAN OPERASYONLARIN ARKASINDA KİMLER VARDI?

Daha sonra yaptığı araştırmaları anlatan Peker, ''Berat Albayrak'ın yakın çevresinde olan bir iş adamını aradım. Kendisine bu durumu anlattım. Dedi ki 'böyle bir şey olsa haberim olurdu' dedi. Ayrıca 'Seninle bir konusu olamaz, olamaz. Hiçbir konuda ortak noktanız yok. Ne siyasi bir rakipsiniz ne de başka bir sebep'' dedi. Üç hafta sürdü bu. Bunu planlayıp başaramayanlar, polis teşkilatı içinde bir klik tarafından desteklenen ve bir kaç derin devlet denilen çakalın oynamalarıydı.'' ifadelerini kullandı.

İşte Peker'in açıklamasının tamamı:

Yorumlar (1)
Anonim 1 yıl önce
İyi Adamsan MÜBARİZ MANSUMOVUN Günahsız Olduğu Üçün Sesini Niye Çıkarmırsan Erdoğan İblis Aliyev İblis Günahsız İnsanları Habsde Saklayır Fetö Zaten Erdoğan Aliyev Onları Kim Habs Edeçek
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?