banner30

banner29

Sedat Peker’i tehdit eden ‘Hanım ağa’ kimdir, Peker’i neden tehdit etti?

Koronavirüs vakaları sebebiyle çıkan aftan yararlanıp tahliye olan Alaattin Çakıcı ile Sedat Peker arasında geçen etek muhabbetinden sonra şimdi de Hanım ağa lakaplı Güniz Akkuş'un konuşması gündem oldu. Peki yayınladığı video ile Sedat Peker'i tehdit eden Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş kimdir?

Gündem 10.05.2020, 00:38 10.05.2020, 12:28
Sedat Peker’i tehdit eden ‘Hanım ağa’ kimdir, Peker’i neden tehdit etti?

Hakkında öğrenilen bilgilere göre polislik mesleğinden atılan Güniz Akkuş, sabıkalı kişilerden oluşturduğu bir çeteyle eğlence mekanlarını haraca bağladığı iddia ediliyor. Polislikten ihraç edilen Akkuş, artık kendi mesleğiyle anılacağını söyleyerek birçok lideri gözdağı verip kendi örgütünü kurmuştur. Daha sonra oluşturduğu bu çete ile haraca bağladığı eğlence mekanlarını basan ve 1 kişiyi yaralamakla suçlanan Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş, 3 yıl hapis cezası almış ve 3 yılın sonunda tahliye olmuştur.

Güniz Akkuş, Sedat Peker'e ne dedi?

Sedat Peker'i tehdit eden Güniz Akkuş yayınladığı videodan Sedat Peker'e şöyle seslendi: ''Bana bak Sedat, sana 10 gün müddet veriyorum. Delikanlı gibi karşıma çık. Yoksa gerçek vatan sevdalıları kardeşim bir gece ansızın senin ziyaretine gelecek.''

Kovid-19 aşısını bulduğunu iddia etti

Polis mesleğinden uzaklaştırıldıktan sonra kendi çete örgütünü oluşturan ve kendini vatan görevine adadığını söyleyen Hanımağa Güniz Akkuş, bir süre önce İnstagram hesabındaki paylaşımıyla Kovid-19 aşısını bulduğunu iddia etmişti. "Bana inanmayan varsa bana hastalık bulaştırsın, aşıyı bulduk. Bu videoyu her yere ulaştıralım." diyen Güniz Akkuş bu paylaşımı ile de tepki toplamıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?