Şevki Yılmaz'dan canlı yayında maske mesajı! Uygulamalı olarak dikkat çekti...

İlahiyatçı hatip Şevki Yılmaz dün akşam Akit TV'de yayınlanan "Milli Diriliş" canlı yayınında hayati öneme sahip olan maske tedbirine uygulamalı olarak dikkat çekti.

Şevki Yılmaz'dan canlı yayında maske mesajı! Uygulamalı olarak dikkat çekti...

Çin'den başlayarak dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirlerin gevşetilerek normale dönüş sürecinin başladığı günlerde yetkililer sık sık maske ve 1 buçuk metre fiziki mesafe kuralını vatandaşlara hatırlatıyor.

Konuyla alakalı Salı akşamları Akit TV'de yayınlanan habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu "Milli Diriliş" programında dikkat çeken bir durum yaşandı. İlahiyatçı hatip Şevki Yılmaz programın açılışını maskeyle yaparak maskenin önemine bir kez daha vurgu yaptı.

"ŞEHADETTEN MAHRUM KALIR"

Salgın hastalıklardan ölen kişilerin şehit sayılacağını vurgulayan Yılmaz, bu hastalıktan ölen bir kişinin tedbirleri uygulamadığı taktide şehadetten mahrum kalabileceğini aktardı.

İşte o açıklamalar:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kardıylog44
Kardıylog44 - 1 ay Önce

İlahıyatcılaramı kaldı maske takmayı ögretmek işi ALLAH aşkına ya.? İsvec tanzanya isvicre gündeme dahi almadı maskeyı saglıksız gördügü için ama el hıjyen temizligi önemlidir.

SIRADAKİ HABER

banner5