Şevki Yılmaz: Fitne fesat kol geziyor, alet olmayın!

Bir dönemin en tartışmalı isimlerinden Şevki Yılmaz, sistematik olarak arttırılan bir ivmeyle Erdoğan aleyhtarlığının boyutlarının tehlikeli bir hal almaya başladığını belirterek: ‘’Bu münafıklar Sahabe çocuklarını birbirine düşürmüş, kan akıttırmışlar’’ diyerek ne demek istedi?

Şevki Yılmaz: Fitne fesat kol geziyor, alet olmayın!

Haftalık Cuma yazılarıyla okuyucusuyla buluşan, bir dönemin etkin siyasi figürlerinden Şevki Yılmaz, sistematik olarak arttırılan bir ivmeyle Erdoğan aleyhtarlığının boyutlarının tehlikeli bir hal almaya başladığını ileri sürerek, ‘’ Bu fitne algı kasırgası, Asr-ı Saadet’te Yahudi kökenli münafıkların şehir şehir yaydıkları aleyhte propagandalar neticesinde, sahabenin evlatlarına; Hz. Osman (r.a)’ı ve Hariciye kafalı Abdurrahman İbn-i Mülcem melununa da Allah’ın Arslanı ve İlmin Kapısı Hz. Ali (r.a)’yi şehid ettirdiler!’’ dedi.

“FİTNE VE FESADIN ALETİ OLMAYALIM!”

“Fitne ve fesadın aleti olmayalım’’ diyen Yılmaz, FETÖ operasyonlarında bilerek mağduriyetler oluşuturulduğunu Yalan, iftira ve şantajlarına devam edenler olduğunu vurguladı! Bürokrasi içerisinde ki ‘’ihanet merkezlerinin’’ fiili olarak iktidar aleyhtarlığı için sinsi sinsi çalıştığını örnekleriyle anlatan Yılmaz, Erdoğan’ın aleyhine oluşturulan kirli bir algı operasyonuna da vurgu yaparak, bu algının oluşmasında iktidarın yaptığı yanlışlara da dikkat çekti! ‘’dost acı söyler’’ prensibiyle bu durumdan çıkış yolları üzerine görüşlerini de belirten Yılmaz’ın çarpıcı açıklamalarla dolu “Fitne ve fesadın aleti olmamak için!” başlıklı yazısını ilginize arz ediyoruz…

İşte Şevki Yılmaz'ın söz konusu yazısı:

“Allah yolunda (Din ve Vatan) uğrunda mücadelenizi ve birliğinizi terkettiğiniz takdirde, yalnızca içinizdeki zalimleri vurmakla kalmayacak, aksine, bütün toplumu kasıp kavuracak (savaş, fakirlik, anarşi, ahlâksızlık, yozlaşma, ruhsal ve toplumsal çalkantılar gibi) bir fitnenin sizi perişan etmesinden korkun;! Allah'ın azabının çok şiddetli olduğunu da bilin! (Enfal S.25)” İlahi Mesajından hepimizin ders alacağı bir fitne ve fesad çağında yaşıyoruz!

Bu fitne ve felaketlerden kendimizi, neslimizi ve milletimizi korumak ve uyarmak için sohbetlere devam ettiğimiz şehirlerimizde iktidarımız ve Reis-i Cumhur kardeşimizin aleyhinde fitne dolu çok yaygın bir algı operasyonlarına şahit oluyoruz!

Bu fitne algı kasırgası, Asr-ı Saadet’te Yahudi kökenli münafıkların şehir şehir yaydıkları aleyhte propagandalar neticesinde, sahabenin evlatlarına; Hz. Osman (r.a)’ı ve Hariciye kafalı Abdurrahman İbn-i Mülcem melununa da Allah’ın Arslanı ve İlmin Kapısı Hz. Ali (r.a)’yi şehid ettirdiler!

Bu Fitne Organizasyonu, Hz. Aişe (r.a) anamızla, Hz. Ali (r.a) İmamızı ve taraftarları Sahabe-i Kiramı Cemel Vak’asında, Muaviye güçleriyle Hz. Ali taraftarlarını ise Sıffın Savaşında savaştırmayı başardıysa bugünün Müslümanları ve Ülkelerini birbirine düşürmeye ve hatta savaştırmayı başaramaz mı? 


 

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5