banner29

Şevki Yılmaz uyardı: Su uyur, düşman uyumaz!

İlahiyatçı yazar Şevki Yılmaz, 'Su uyur, düşman uyumaz' başlıklı yazısında Ortadoğu ülkelerinde planlanan oyunun Türkiye'de de planlandığını vurgulayarak kritik uyarılarda bulundu.

Gündem 24.10.2019, 18:35 24.10.2019, 19:02
Şevki Yılmaz uyardı: Su uyur, düşman uyumaz!

Milli Görüş Hareketi'nin önemli simalarından olan Şevki Yılmaz, her hafta olduğu gibi bu hafta da Türkiye'nin önemli meselelerine ışık tutmaya devam ediyor.  'Su uyur, düşman uyumaz' diyen Yılmaz, kritik uyarılarda bulunmaya devam etti.

İşte Yılmaz'ın o yazısı:

“Arap Baharı” şekerinin “Arap Baharatına” döndüğü devletçiklerden Suriye’miz, Kurtlar Sofrasında paramparça edildi!

Mazlum Suriye halklarına yönelik Büyük Şeytan Siyonist İsrail’in Müteahhidi ABD destekli 2011 Temmuzunda başlatılan operasyonlara karşı, 14 Ekim 2011 tarihinde Akit Gazetesinde ve habervakti.com da “Aman Türkiyem çok Dikkat!” (okumak için tıklayınız ) başlıklı yazımızla İktidarımızı uyarmıştık. Hiç sebepsiz başlatılan ‘’halk ayaklanmalarını’’ önlemek için ne İran ve nede ülkemiz görevlerini ve tarihi sorumluluklarını yerine getiremediler!

6 Eylül 2013 tarihli “İran dikkat ve İran’a Dikkat!” yazımızla ve diğer yazılarımızla beraber ülkemiz gelenindeki sohbetlerimizle de aynı uyarıları yapmağa devam ettik! O tarihlerde bizzat Devletimizin yetkili kardeşlerimizle de görüştük!

Lakin O seneler Amerikancı Fetönyahu kadrolarının siyasette ve bürokrasideki işgalleri sebebiyle akl-ıselim sahiplerinin uyarıları dikkate alınamadı!

Neticede bir ayda yıkacağımızı sandığımız kukla Yezidi Esad ve rejimi eliyle harabeye dönmüş şehirler, milyonlarca şehidler, gaziler ve milyonlarca vatansız muhacir mazlum vatansızlar! Tam dokuz yıldır devam eden katliamla ABD-Rus ve İran işgali!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?