banner30

banner29

Siyonist gruplar 10 Mayıs Pazartesi günü Mescid-i Aksa'ya büyük bir baskın yapacak!

İşgalci güçler ve Siyonist grupların, Mescid-i Aksa'nın üzerindeki baskısı sürüyor. İşgal İsrail güçleri eşliğinde Mescid-i Aksa'ya pey der pey baskın düzenleyen Siyonist gruplar, Kadir Gecesi akabinde Mescid-i Aksa'da buluşma davetleri yayınlıyorlar. Bu gelişmeler üzerine ise Hucurat Hareketi kendi Youtube sayfasından bu skandal gelişmeye tepki gösterilmesi için Müslümanları davet etti. İşte detaylar...

Gündem 07.05.2021, 21:37 08.05.2021, 01:44
Siyonist gruplar 10 Mayıs Pazartesi günü Mescid-i Aksa'ya büyük bir baskın yapacak!

Müslümanların kutsalı ve ilk kıblesi Mescid-i Aksa'da tansiyon sürekli yükselmeye devam ediyor. İşgal İsrail güçleri eşliğinde Mescid-i Aksa'ya pey der pey baskın düzenleyen Siyonist gruplar, Kadir Gecesi akabinde Mescid-i Aksa'da buluşma davetleri yayınlıyorlar.

İşgalci Siyonist gruplar, 28 Ramazan'da (10 Mayıs Pazartesi) Mescid-i Aksa'ya yapmayı planladıkları büyük baskın için geri sayıma başladılar.

Ayrıca Siyonist grupların, sosyal medya sayfalarında "4 gün sonra Tapınak Tepesi bizim olacak" ifadelerinin kullanıldığı paylaşımlar yaptıkları da görüldü.

HUCURAT HAREKETİ'NDEN MÜSLÜMANLARA DAVET!

Hucurat Hareketi de yaşanan bu son gelişmeler üzerine kendi Youtube sayfasından bir video paylaştı.

"Siyonist işgalciler Mescid-i Aksa'ya baskın için çağrı yapıyor." başlığıyla yayınlanan videoda; Pazartesi günü Siyonist gruplar tarafından Mescid-i Aksa'ya yapılması planlanan baskına karşı, Müslümanların kendi kutsalına ve ilk kıblesine sahip çıkması için; sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getirmeleri yönünde çağrıda bulundu.

İşte Hucurat Hareketi'nin Müslümanlara çağrıda bulunduğu video:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?