Skandal! İftarı fırsat bilip yönetimi ibra ettiler...

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen İstanbul Serbest Muhasebiler ve Mali Müşavirler Odası genel kurulunda gergin anlar yaşandı.

Skandal! İftarı fırsat bilip yönetimi ibra ettiler...

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan genel kurula ilgi büyüktü. 9 Ayrı grubun yarıştığı seçimlerde en güçlü 3 ayrı grup bulunuyor. Meslekte Birlik, Çağdaş Demokratlar ve Bağımsızlar arasında yaşanan seçim yarışında bugün konuşmalar yapıldı.

Genel Kurulda Meslekte Birlik'ten Gövde Gösterisi

Meslekte Birlik Grubu'nun adayı Ethem Yüksel Kahveci'nin salona alkışlar eşliğinde girdi. Salondaki katılımları selamlayan Kahveci bir süre meslektaşlarıyla sohbet etti.


Genel Kurul Konuşmaları Gergin Başladı

Her hangi bir gruba bağlı olmayan bazı mali müşavirler mevcut oda yönetimine tepkilerini dile getirdi. Bir Mali Müşavir Oda yönetimi tarafından kendisine hiç bir uyarı yapılmadan gönderilen icra evrakını gösterdi. Bir diğer konuşmacı ise oda yönetiminin yaptığı maaş ödemelerini sordu. Oldukça yüksek olan ödemeleri anlatarak hangi Mali Müşavir bu kadar para kazaniyor? dedi
 

Meslekte Birlik Başkanı Kürsüde

İSMMMO Başkan Adayı ve Meslekte Birlik Grubu Başkanı Ethem Yüksel Kahveci alkışlar eşliğinde kürsüye geldi. Kahveci konuşmasında 'Meslekte Birlik olarak meslektaşım tüm sorunlarını çözmeye geliyoruz. Bu sorunları ancak Meslekte Birlik Grubu çözer.' Dedi.

İftar Saati İbra Oylaması Yapıldı

İftar Saati geldiği için konuşmasını bitiren Kahveci Meslekte Birlik Grubuyla birlikte iftar yapmak için salondan ayrıldı. Bu esnada divan toplantıya ara vermeden devam etti. İftar Saati olmasina rağmen yönetimin ve bütçenin ibrası salonda az sayıda ki üyenin oyuyla kabul edildi. Meslekte Birlik Grubu Üyeleri duruma tepki gösterdi.

Haber 7

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 02:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arif
Arif - 8 ay Önce

Hep aynı şey, arkadaş ferasetli olun. Kendi gündeminize ve ihtiyacınıza göre işler yaparken diğer taraftan sürece müdahil olanların gündemini göz ardı etmeyin. Ya divandan ara isteyip ayrılın, ya da iftarınızı suyla açıp sürece dahil olun. Veya gaf yaptıysanız vahlanmayın...

SIRADAKİ HABER

banner5