banner29

Son günlerin en çok tartışılan adamı Dilipak'tan Erdoğan'a mesaj

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, "AK Parti olarak Abdurrahman Dilipak'a dava açmaya hazırlanıyoruz." dedi. Dilipak ise bu açıklama ile ilgili, "Reis de bu sürende sanırım bazı şeylerin daha yakından farkına varacaktır. Hak şerleri hareyler" açıklaması yaptı. Hemen ardından Dilipak konu ile ilgili açıklama yaptı

Gündem 31.07.2020, 22:11
Son günlerin en çok tartışılan adamı Dilipak'tan Erdoğan'a mesaj

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, yaptığı yazılı açıklamanın ardından Abdurrahman Dilipak sosyal medya hesabından değerlendirmede bulundu. 

Dilipak, "İlginç. Tamam. Harika. Sözleşmeyi de benim yazımı da ya okumamışlar. Ya da anlamamışlar. Bu vesile ile anlarlar belki. AK Parti, Dilipak’a dava açıyor."

Dilipak hakkında çıkan haberleri de paylaşarak açıklamasına şöyle devam etti: "İlginç bir dava olacak. Gerçekten açacaklarından emin değilim. Ama bekliyorum, anlatmam gereken çok şeyler var, hele bir suçlamayı göreyim. Neyle suçlanacağım merak ediyorum? Şaka gibi  inanasım gelmiyor ama, bayram tebriği gibi oldu benim için dava haberi. Elhamdülillahi Rabbil alemiyn. Ala külli hal. Birileri İstanbul sözleşmesi ile kadına şiddetle LGBT 'ye özgürlük taleblerini perdelemeye çalışıyor sanki. Durmak yok yola devam. Kim kimdir, belli oluyor."

AK Parti'nin yakın zamanda kendisine dava açacağını belirtmesi üzerine Dilipak, Twitter'dan bir açıklama daha yaptı.

"Reis(Erdoğan) de bu sürende sanırım bazı şeylerin daha yakından farkına varacaktır" diyen Dilipak, "Kavga için gelmedim ama bir yüzüme vururlarsa ötekini dönenlerden değilim. Kuru gürültüye de papuç bırakmam. Reis de bu sürende sanırım bazı şeylerin daha yakından farkına varacaktır. Hak şerleri hareyler" açıklaması yaptı. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?