banner30

banner29

Sosyal medyada tepki: Esra Erol Kapatılsın

Sosyal medyada ATV'ye ve ATV ekranında yayınlanan Esra Erol'un programı tepki çekti. Kullanıcılar sosyal medyada #EsraErolKapatılsın diyerek etiket açtılar.

Gündem 27.09.2020, 23:44
Sosyal medyada tepki: Esra Erol Kapatılsın

ATV ekranlarında Esra Erol'un programında yaşanan iğrenç olay sosyal medyada çok sayıda insanın tepkisini çekti.

Sosyal medyada #EsraErolKapatılsın şeklinde etiket açıldı. Etiket gündeme girdi. Kullanıcılar yazdıkları mesajlarda RTÜK'e de tepki gösterdiler.

İşte Esra Erol ve programı ile ilgili tepkilerin bazıları şöyle:

"Esra Erol, evlendirme programınla topluma verdiğin zarardan dolayı programın kaldırıldı. Daha kötü ne yapabilirim diye düşünüp reyting uğruna verdiğiniz savaş karşısında, bir çocuk daha büyümeden yaralandı."
"Şu ATV kadar iğrenç kanal herhalde az vardır. O kadar adi, o kadar ikiyüzlüsünüz ki! Kanal7 denen paçavra ile birlikte muazzam bir yozlaşmanın iki büyük kanalısınız. Şu Esra'nın yaptığı ahlâksızlığı az insan yapmıştır, ama yine 'uçağa' onu bindirirsiniz!!!"
"Çocuğunun kocasından değil komşusundan olduğunu gösteren DNA testini sevinç çığlıklarıyla karşılayan
Ahlaksıza mı?
Bu çirkefi yayinlayan TV KANALI na mı?
Bu rezalete seyirci kalan kuruma mı?
Bu rezalet karşısında ayağa kalkmayan Aile Bakanlığına mı?
Kime ne diyelim? Kime?"
Yorumlar (4)
Asya 10 ay önce
Toplumun ne kadar yozlaştığını ahlaksızlaştığını ne hale geldiğini dile getirmek suç olmamalı, insanların bu kadar ne ara namussuz olduklarını sorgulamaliyiz üstelik kendini ialamcı tarif eden akp iktidarında bu pislikler oluyor ve hatta imam nikahli evlilikler arttı.önce bunu dorgulayın.esra erol toplumun ne kadar yozlaştiğini dile getiriyor. türk toplumunu nasıl kurtarabiliriz diye düşünmeliyiz.
Gazi̇ Pusat 10 ay önce
esra erol
zinanın serbest edilişi ve gavur sözleşmesi ile müslüman kadını ve aileyi koruma acizliğinin maskesini düşürüyor.Utanmazlığın irin ve kan akıtan resmini asıyor..
yöneten ve bürokrasinin ahlak ve maneviyat adına dip yapmışlığı çaresizliğini gösteriyor.
caydırıcı olmayan çarpık ilişkilere özgürlük tanıyan yasaların insani olmadığını gösteriyot.
Hüsntopçu 10 ay önce
Tam bir Fetö sosyal medya düzenlemesi, belli ki halkın arkasında durduğu her şeye saldırıyor sunuz Müge Anlı, Esra Erol. Bu millet size kimseyi yedirmedi 15 Temmuz da, bugünde yedirmeyecek. BİDEN'in taşaklarını okşayarak Amerika da geberip gideceksiniz Fetönün 1 dolarlık gayri meşru çocukları...
Abdullah Yıldız 10 ay önce
İktidara yakın medya organı olan ATV'de aile yapısını sarsacak, toplumun kültürel değerlerini dinamitleyecek konular bu kadar rahatlıkla işleniyor ve reyting kaygısı uğruna gündeme getiriliyor. RTÜK nerdesin.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?