banner29

Sözcü'de yerli otomobil için çıt yok!

Sözcü Gazetesi, birinci sayfada yerli otomobil hakkında bir küçük habere bile yer vermedi!..

Gündem 28.12.2019, 12:57
Sözcü'de yerli otomobil için çıt yok!

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilen yerli otomobilin prototipleri dün dünya kamuoyuna tanıtıldı. Hiçbir ayrım gözetmeden tüm vatandaşlar, yerli otomobil için destek mesajları yayınlarken, araçlar hakkındaki görüşlerini de dile getirdi.

KİMİLERİ RAHATSIZ OLDU!

Yerli otomobilin ilk prototipleri, kimilerini rahatsız etti. Muhalif olmayı her şeye karşı çıkmak zanneden solak kesim, araçların çalıntı veya kopya olduğunu iddia ederek kendilerini kamuoyunun gözünde iyice komik duruma düşürdü. Başta Oda TV olmak üzere, muhalif medyanın hazımsızlığı da gözlerden kaçmadı.

SÖZCÜ'DE ÇIT YOK

Sözcü de yerli otomobili görünce hazımsızlık yaşayan medya organları arasına girdi!.. Dün yapılan tanıtım toplantısı sırasında, internet sitesi üzerinden araca dair sadece küçük bir paylaşım yapan Sözcü, bugün gazetenin birinci sayfasında yerli otomobile hiç yer vermedi. Muhalif olmak yerine teröre destek veren Emin Çölaşan gibi hapis cezası alan çalışanları savunup kuru edebiyat yapan Sözcü, Türkiye'nin dünyayı kıskandıran otomobili hakkında bir çift kelam etmedi!..

Yorumlar (1)
Misafir 1 yıl önce
Bu gazete Türk ve İslam düşmanlarının üssüdür
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?