banner29

Süleyman Soylu'dan Bahçeli'ye telefon

Dün akşam saatlerinde gelen istifa haberi üzerine MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Twitter üzerinden yaptığı çağrıyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Devlet Bahçeli arasında bir telefon görüşmesi gerçekleşti.

Gündem 13.04.2020, 15:30
Süleyman Soylu'dan Bahçeli'ye telefon

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun dün akşam saatlerinde istifa ettiği haberi gündem olmuş, bunun üzerine MHP Lideri Devlet Bahçeli attığı tweette “Sayın Süleyman Soylu azimli, inançlı, dirayetli ve mücadeleci kişiliğiyle Türkiye’nin en hassas döneminde üstlendiği bakanlık görevini başarıyla yerine getirmiştir. Bizim temennimiz bu görevine kararlılıkla devamından yanadır.” ifadelerini kullanmıştı.

Bugün MHP Lideri’ni arayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun telefon görüşmesinde Devlet Bahçeli’ye, hem nezaketi hem de ülkemizin zor süreçlerden geçtiği her dönemde olduğu gibi dün akşam da kendisine yönelik devlet sorumluluğuna vurgu yapan çağrısı için teşekkür ettiği; MHP lideri Devlet Bahçeli’nin de cevaben, devam kararından duyduğu memnuniyeti ve desteklerini ifade ettiği bildirildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?