banner29

Taksiciden kanser hastası müşterisine taksimetre dayağı!

İstanbul'da kanser tedavisi gören ve hastane çıkışı taksiye binen 60 yaşındaki Iraklı Mohammed Dawood, ücretin fazla olduğunu söylediği taksi şoförü tarafından darp edildi.

Gündem 15.11.2018, 11:30 15.11.2018, 12:15
Taksiciden kanser hastası müşterisine taksimetre dayağı!

İstanbul Fatih'te Vatan Caddesi Aksaray mevkiinde yaşanan olayda, kanser tedavisi için bir süredir İstanbul’da bulunan Iraklı Mohammed Dawood (60) ile dün akşam saatlerinde Çapa’daki İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nden Aksaray’a gitmek için bindiği taksinin sürücüsü arasında taksimetre ücreti konusunda tartışma çıktı.

60 YAŞINDAKİ KANSER HASTASI MÜŞTERİSİNİ DARP ETTİ

İddiaya göre taksi sürücüsü, Aksaray’da inmek isteyen Mohammed Dawood’dan 28 TL ücret talep etti. Aynı mesafeyi günde iki kere farklı taksiler ile gidip geldiğini ve 10-15 TL arasında ücret ödediğini söyleyen Dawood itirazda bulundu. Sürücü ile müşterisi arasında başlayan tartışma büyüdü ve iddiaya göre taksi sürücüsü, 60 yaşındaki müşterisini darp etti. Taksi sürücüsü, ücret farkını çevredekilerin ödemesi üzerine aracına binerek olay yerinden ayrıldı.

TAKSİ ÜCRETİNDEKİ FARKI ÇEVREDEKİLER ÖDEDİ

Taksici ile müşteri arasındaki olayın devamı görüntülere de yansıdı. Kaydedilen görüntülerde, Irak uyruklu Dawood’un yol kenarında yerde oturduğu görülüyor. Taksi sürücüsü müşterinin parayı ödemediğini iddia ederken, Iraklı adamın söylediklerini tercüme eden bir turist ise, taksicinin adamı darp ettiğini ifade etti. O sırada yakın bir noktada görevde bulunan bir trafik polisi ise yaşanan olaya müdahalede bulundu. Taksi sürücüsü aracına binerek olay yerinden uzaklaştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?