banner30

banner29

Talat Atilla'nın avukatına saldırı sonrası çarpıcı iddia! 'Mafyaya kadar uzanması...'

Şamil Tayyar, saldırıya uğrayan Talat Atilla’nın avukatı Murat Sultansu’nun ortaya attığı iddia ile ilgili paylaşım yaptı. Tayyar, ‘İddia sahibi, Talat Atilla’nın avukatı. Bir haberle başlayan CHP içindeki tartışmanın mafyaya kadar uzanması, hafife alınacak mevzu değil’ ifadelerine yer verdi.

Gündem 30.12.2019, 12:33
Talat Atilla'nın avukatına saldırı sonrası çarpıcı iddia! 'Mafyaya kadar uzanması...'

Saray'a giden CHP'li polemiğiyle başlayan süreçte hedef haline gelen gazeteci Talat Atilla'nın avukatı Murat Sultansu yolda yürüdüğü sırada kimliği henüz belirlenemeyen bir kişinin yumruklu saldırısına uğramıştı.

Saldırı sonrası gözler CHP’ye çevrilirken Sultansu Hukuk’tan gelen açıklama sosyal medyada gündem oldu.

Sultansu Hukuk’tan yapılan açıklamada, ‘Şahsıma yönelik yapılan bu saldırının, müvekkilim Talat Atilla’nın kaynak olarak gösterildiği ‘Saray’a çıkan CHP’li’ haberinin artçıları olduğu kanaatindeyim. Bu saldırının CHP’nin içindeki bir yapıdan kaynaklandığına dair duyumlarım bulunmaktadır’ ifadelerine yer verildi.

Şamil Tayyar da konuya ilişkin Twitter hesabından paylaşımda bulundu. İşte o ifadeler,

‘Çok ilginç. İddia sahibi, Talat Atilla’nın avukatı. Bir haberle başlayan CHP içindeki tartışmanın mafyaya kadar uzanması, hafife alınacak mevzu değil. Aygün/Yavaş kavgasını da düşününce, anlaşılan CHP’de sular kolay durulacak gibi değil’

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?