banner29

Tarkan'ın Kaz Dağları çıkışına tepki yağdı! Kaz Dağları'nda villası var...

Kaz Dağları'nın 40 kilometre uzağında gerçekleşen altın arama faaliyetine yönelik tepkilere Tarkan da katıldı. Gazeteci Ersoy Dede, "Yeter artık" diyen şarkıcının 2010 yılında Kaz Dağları'nda 400 bin euroya villa satın aldığını sosyal medyadan yazınca Tarkan'a tepki yağdı.

Gündem 06.08.2019, 13:17
Tarkan'ın Kaz Dağları çıkışına tepki yağdı! Kaz Dağları'nda villası var...

Kaz Dağları'na uzaklığı 40 kilometre olan Kirazlı Balaban Tepesi'nde altın arama faaliyetlerine Tarkan sosyal medyada tepki gösterdi.

Ünlü şarkıcı paylaşımında "Yeter artık. Bi durun, kendinize gelin. Sizlere emanet edilen bu topraklara ve de temsilcisi olduğunuz halkınıza ihanet etmeyin artık. " ifadelerini kullandı.

ORMAN İÇİNDE LÜKS VİLLA

Tarkan'ın öfkesi sosyal medyada TT listesine girerken, Star yazarı gazeteci Ersoy Dede, Twitter hesabından Tarkan'ın 9 yıl önce Kaz Dağları'ndan villa satın almasını gündeme getirdi. Tarkan'ı yemyeşil ormanlarla çevrili deniz manzaralı villası için ağaç katliamına ortak olmakla suçlayan Dede, şarkıcının gözyaşlarının sahte olduğunu yazdı.

KAZ DAĞLARI'NDAKİ VİLLA DEĞER Mİ KAYBETTİ?

Dede paylaştığı tweette "Vaktiyle 400 bin euro’ya almış.. haberde öyle diyor. Acaba bu son gelişmelerden sonra değer mi kaybetti ki bu kadar kızdı Tarkan.." ifadelerine yer verdi. Sonra da "Bunu bir ağaç dalını bile kırmamış ben düşünürüm. Villası için ağaç katliamı yaptırmış Tarkan'ın gözyaşları ise sahte" sözleri ile tepkisini sürdürdü.

TARKAN'A TEPKİ YAĞDI

"Yeter artık" çıkışı ile Kaz Dağları protestolarına destek veren Tarkan'a paylaşımının ardından büyük tepki yağdı...

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?