banner29

Tele1'in İsveç muhabiri THKP-C yöneticisi çıktı

Geçtiğimiz günlerde İsveç'ten getirilen koronavirüs hastası Emrullah Gülüşken'in Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın akrabası olduğunu iddia eden Tele1'in 'İsveç muhabiri' Seda Şanlıer'in, terör örgütü yöneticisi olduğu ortaya çıktı.

Gündem 30.04.2020, 16:43
Tele1'in İsveç muhabiri THKP-C yöneticisi çıktı

İsveç'te Kovid-19 testi pozitif çıkmasına rağmen tedavi edilmeyen ve ambulans uçakla çocuklarıyla Türkiye'ye getirilen Emrullah Gülüşken'le ilgili yalan bilgi veren Tele1 İsveç muhabiri Seda Şanlıer'in, terör örgütü yöneticisi olduğu ortaya çıktı.

SEDA ŞANLIER, THKP-C DİRENİŞ HAREKETİ TERÖR ÖRGÜTÜ YÖNETİCİSİ

Sabah'tan Kenan Kıran'ın haberine göre: Tele1 Televizyonu İsveç muhabiri Seda Şanlıer'in, İsveç Halmstad'da ikamet ettiği, THKP-C Direniş Hareketi terör örgütü yöneticilerinden olduğu, 2005 yılında örgüte katılım sağladığı ve İzmir'de faaliyet yürüttüğü bildirildi.

HAMZA YALÇIN'LA "DEVRİM NİKÂHLI" YAŞIYOR

Seda Şanlıer'in, THKP-C Direniş Hareketi terör örgütünün üst düzey yöneticilerinden 1987 yılında İsveç'e mülteci olarak giden ve 2006 yılında İsveç vatandaşlığı alan Hamza Yalçın'la "devrim nikâhlı" olarak yaşadıkları öğrenildi.

TELE1 TELEVİZYONU GENEL YAYIN YÖNETMENİ MERDAN YANARDAĞ

Tele1 Televizyonu'nun genel yayın yönetmenliğini Merdan Yanardağ yapıyor. Tele-1 Televizyonu, 9 Ocak 2017'de yayın hayatına başladı.

Tele1'in yanlı ve algı haberine tokat gibi yanıt geldi! ‘Biz Batmanlıyız. Sayın bakanımız ile de bir akrabalığımız yok’Gündem

 SEDA ŞANLIER, EMRULLAH GÜLÜŞKEN'LE İLGİLİ YALAN HABERİ KAMUOYUNA DUYURDU!

Emrullah Gülüşken; İsveç'te Kovid-19 testi pozitif çıkmasına rağmen tedavi edilmeyen ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın talimatıyla gönderilen ambulans uçakla çocuklarıyla Türkiye'ye getirildi.

Tele-1 Televizyonu İsveç muhabiri Seda Şanlıer, Emrullah Gülüşken hakkında kamuoyuna yalan bilgi verdi. Seda Şanlıer, Emrullah Gülüşken'in Konya Kulu Tavşançalı Köyü'nden olduğunu iddia ederek, "Tesadüftür ki, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da aynı memleketli. Aynı ilçe ve hatta aynı köylü oldukları belirtiliyor" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?