banner29

Teröristi meclise böyle sokmuşlar! 'Allah belasını versin' diyen Ağbaba...

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin sınırdaki terör unsurlarını temizlemek için başlattığı Barış Pınarı Harekatı kapsamında öldürülen Ceren Güneş kod adlı terörist kadının 2012 yılında CHP'li milletvekilleri ile Meclis'te kamera karşısına geçtiği ortaya çıktı.

Gündem 06.11.2019, 14:25 06.11.2019, 15:11

Terör örgütü PKK/YPG için yurt dışında ve yurt içinde çeşitli eylemlerde görev alan Ceren Güneş kod adlı terörist Özge Aydın, Barış Pınarı Harekatı kapsamında düzenlenen operasyonla öldürüldü.

Suriye'de Türk askerine silah doğrultan teröristin yıllar önce TBMM'de CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ve CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir ile kamera karşısına geçtiği görüntüler ise yeniden gündeme geldi.

"TEK SUÇLARI MESLEKLERİYLE İLGİLİ ÇALIŞMAK"

CHP'li Ağbaba, o gün yaptığı konuşmada "Silahlı terör örgütüne üye olmaktan suçlanan bu öğrencilerin en temel ortak özellikleri, hayatlarında hiç silah görmemeleri. Bu genç sağlık öğrencilerinin tek suçları düşünmek ve meslekleriyle ilgili çalışma yapmak." ifadelerini kullanmıştı.

"ALLAH BELASINI VERSİN" DEMİŞTİ...

Ağbaba, mecliste yaptığı bir konuşmada, "Teröristin ağzıyla konuşanların Allah belasını versin!" ifadelerini kullanmış ve büyük dikkat çekmişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?